Loading Events

« All Events

“THROUGH THE SOUL“

November 30: 18:00 - 19:30

€22.00 – €31.00
GIEDRĖ AKUSTIŠKAI

GIEDRĖ AKUSTIŠKAIGIEDRĖ | Akustiškai
„KIAURAI SIELAS“

Dainų autorė ir atlikėja Giedrė su pianistu Andrejumi Polevikovu spalio 4-ąją Vilniuje pradės, o lapkričio 30 d. Klaipėdoje užbaigs akustinį rudens turą, jo koncertuose 15-oje šalies miestų pristatys naujausią programą „Kiaurai sielas“.

Atvira, jautri, asmeniška, net kiek dilginanti Giedrės kūryba, apvilkta kosmonautės Žemėje kostiumu ir kartais dėl įvairovės pabarstanti žaismingų konfeti, kuriems krintant į plaukus visi užsimano būti šiek tiek geresni. Jos švelnus vokalas, kuriame sluoksniuojasi drovumas ir pasiutimas, nostalgija ir gebėjimas balsu kurti purpurinio saulėlydžio ir jausmo, kad kažkas artimas apglėbia pečius, atmosferą. Vakarų su jos muzika specifinis intymumas ir specialiai šiam turui sukurta išskirtinė scenografija. Visa tai laimės klausytojai, įsigiję bilietus į Giedrės koncertus.

„Kiaurai sielas“ – jau dabar puikiai vertinamas naujausias Giedrės albumas, sulaukęs pačių geriausių atsiliepimų. Jo klausantis neapleidžia jausmas, tarytum tokios dainos kaip „Išdalinau“, „Tą naktį grojo Tomas Boo“, „Pražuvo pražuvo“, „Trečia para“, „Užsikloję dangaus skliautais“ visada buvo turtingame autorės dainų bagaže, nes be jų Giedrės pasirodymai nebeįsivaizduojami.

Pastarojo dainininkės turo per Lietuvą koncertų bilietai kone visuose miestuose buvo išparduoti. Į pirmąjį Giedrės albumo „Kiaurai sielas“ pristatymo koncertą Vilniaus Vasaros terasoje taip pat neliko nė vieno laisvo bilieto.

Video

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 1 val. iki renginio pradžios
Renginio trukmė: 1 val. 20 min. (be pertraukos)
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Nuolaidos netaikomos
Informacija: tel. + +370 655 03660;  info@muzikosherojai.lt

Organizatorius – Muzikos herojai, UAB

 

Details

Date:
November 30
Time:
18:00 - 19:30
Cost:
€22.00 – €31.00
🛒

Venue

Big Hall
TOP
Skip to content