Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

“FRANK SINATRA SHOW”

2023 February 14: 18:00 - 19:30

€23.90 – €29.90
pavadinimas

pavadinimasDAINOTAS VARNAS IR KAUNO BIGBENDAS
„FRANK SINATRA SHOW”

Dainotas Varnas debiutuoja populiariausiame Lietuvoje tribute projekte – „Frank Sinatra Show“! Drauge su Kauno bigbendu jis atliks net pusantros valandos populiariausių legendinio F. Sinatros repertuaro dainų programą.
„My Way“, „Strangers in the Night“, „Fly Me to the Moon“, „Under My Skin“, „Love and Married“ „Let It Snow“,„Santa Claus is Coming to Town“, „New York, New York“ – mažai rastum žmonių, kurie nebūtų girdėję bent vieno Sinatros hito. Jie iškart suskamba galvoje. Dainininkas juos atlikdavo labai lengvai – tiesiog virtuoziškai. Neapsirikite, jie atrodo plunksnos lengvumo tik todėl, kad Amerikos legenda pasižymėjo išskirtiniu muzikiniu talentu ir turėjo daugybę metų praktikos. Jis ypač saugodavosi peršalimo, o į pasirodymus scenoje žiūrėjo be galo atsakingai.
Dainuoti Franko Sinatros dainų programą su bigbendu reikia ne tik talento ir įgimto muzikalumo, bet ir tam tikro tembro vokalo bei gebėjimo perteikti tą sunkiai nusakomą „sinatrišką“ žavesį.
Dainotas Varnas – vienas muzikaliausių ir gražiausio tembro Lietuvos popscenos dainininkų. Jis dainuoja beveik visą gyvenimą – nuo pat pirmos klasės legendiniame berniukų chore „Ąžuoliukas“,  o vėliau vokalą tobulindamas pas tituluotus  pedagogus bei vystydamas savo solinę karjerą. Jo gebėjimas žongliruoti net labiausiai vingriomis melodijomis tiesiog būtinas, kad sėkmingai atliktum Franko Sinatros dainas.
„Bus gražu, šventiška ir tikrai muzikalu. Jei svarstote apie dovanas artimiesiems, labai verta pamąstyti apie šį koncertą. Aš pats seniai jau nebeperku dovanoms daiktų, o tik įspūdžius, emocijas, prisiminimus. Tai daug vertingiau“, – sako Dainotas Varnas.
Dainininkas šventiniams koncertams rengiasi tarsi aktorius pagrindiniam vaidmeniui svarbiame filme. „Perskaičiau, ką tik radau apie patį Sinatrą,  dabar ėmiau domėtis to laikmečio amerikietiška muzika, mada, elgesio normomis, net kalbos maniera “, – sako D. Varnas.
„Frank Sinatra Show“ su Kauno bigbendu – rimtas iššūkis, tačiau didžiulio talento Dainotas Varnas turi visas tam reikalingas savybes. Laukia labai įdomus ir įspūdingas muzikinis įsikūnijimas.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos 1 val. iki renginio pradžios
Renginio trukmė 1 val. 20 min (be pertraukos)
Vaikai iki 6 metų amžiaus įleidžiami nemokamai, neužimant papildomos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą).

Informacija: tel. +370 667 85252 (d. d. 9:00 – 17:00), info@promostar.lt

Organizatorius – Muzikos dienos, VšĮ

Details

Date:
2023 February 14
Time:
18:00 - 19:30
Cost:
€23.90 – €29.90
🛒

Venue

Big Hall
TOP
Skip to content