Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

Vienos Štrauso festivalio orkestras

Pirmą kartą Lietuvoje prieš Kalėdas koncertuos Vienos Štrauso festivalio orkestras, diriguojamas Peter‘io Guth‘o. Tai kolektyvas, į kurio koncertus kasose nelieka nei vieno bilieto!

Dėkingų klausytojų audringos ovacijos!

Genialumo požiūriu lyginamas su geriausiais ir aukščiausio profesionalumo pasaulio orkestrais!

Jūs galėsite išgirsti ir pamatyti pirmaujantį Europos muzikantų kolektyvą, tikrosios Vienos muzikinės kultūros saugotoją ir amžinai jauną Vienos muzikos žavesį!

Vienos Štrauso orkestras gyvuoja daugiau nei 30 metų ir yra oficialus Vienos orkestras.

Kiekvienais metais,  sausio 1 dieną, Vienos Štrauso orkestras atidaro garsųjį Vienos pokylį.

Orkestras pelnė tarptautinį pripažinimą savo originalia Vienos muzikos interpretacija, plačiu klasikinių kūrinių repertuaru, o taip pat Štrausų dinastijos ir Vienos operetės meistrų kūrinių atlikimu. Orkestras užima lyderio poziciją, pralenkdamas daugelį šio žanro kolektyvų.

Išlaikydamas tradicijas, egzistavusias Štrauso laikais, ponas Guthas diriguoja rankose turėdamas smuiką. Jis baigė Vienos muzikos akademijos smuiko klasę, o po to tris metus mokėsi Maskvos konservatorijoje Davido Oistracho klasėje. 1978 m. Peteris Guthas drauge su obojininku Herbertu Vedralu įkūrė Johano Štrauso Vienos orkestrą. Nuo 1992 m. Peteris Guthas vadovauja Vienos operetės festivaliui Japonijoje, nuo 1995 m. vadovauja J. Štrauso operečių pastatymams Madrido televizijoje ir pastoviai kviečiamas kaip muzikinis operų ir operečių pastatymų vadovas į įvairius pasaulio teatrus – pavyzdžiui, Sankt Peterburgo Operetės teatre jis yra pagrindinis kviestinis dirigentas!

Peteris Guthas vadovauja orkestrui taip gyvai, virtuoziškai ir emocingai, kad net žiūrovai pasiduoda jo įtakai, ir tada viskas virsta viena didžiąja Muzika, kurios atlikime dalyvauja kiekvienas esantis salėje, paverčiant koncertą renginiu, kuriame žiūrovai dainuoja, šoka ir diriguoja kartu su orkestru.

Šio kolektyvo unikalumas taip pat pasireiškia tuo, kad klasikinę populiarią muziką papildo koloritinis austriškas humoras. Tai iš tiesų „gyvas“ kolektyvas, kuris lengvai bendrauja su žiūrovų sale, įsijungdamas į šokį arba grodamas nusileidžia į salę.

Lietuvoje Vienos Štrauso orkestras pasirodys su nauja programa, tęsdamas geriausias Vienos pokylių tradicijas!

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Į koncertą 19 val. bilietai išparduoti

Durys atidaromos: ~1 val. prieš renginį

Renginio trukmė: ~2:10 (20 min. pertrauka)

Vaikai iki 5 metų amžiaus įleidžiami nemokamai, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą).

 

Organizatorius – OU WOREX MUSIC

Nomme tee 48-35, Talinas

Renginio laikas

2018 Gruodžio 5 d, Trečiadienis, 19:00 val.

2018 Gruodžio 5 d, Trečiadienis, 16:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 20.00 - 40.00 €

Pirkti

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
29

„Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

6.20 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocketlalunalrytas.ltbalticum
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt