Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Pasauliniai hitai“

Pranešame, kad renginys PRIME ORCHESTRA Symphoshow ''WORLD HITS'' yra perkeltas iš 2020 m. balandžio 1 d. į 2021 m. balandžio 16 d. 19:00 val.
 
Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia.

Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, bilietus galite grąžinti iki sausio 31 d.
Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

„PRIME Orchestra” atliks šventinį koncertą Klaipėdoje!

2019-ųjų rudenį „PRIME Orchestra“ švenčia savo kūrybinės veiklos penkmetį ir organizuoja grandiozinį jubiliejinį turą, kuris baigsis 2020-ųjų pavasario pabaigoje! Ciklo „Pasauliniai hitai“ šventinėje programoje girdėsite geriausias ir žiūrovų mėgstamiausias kompozicijas, kurias orkestras atliko per penkerius metus. Atnaujintos kompozicijos, o taip pat įspūdingos hitų versijos, kurių orkestras dar negrojo! „Prime Orchestra“ gerbėjus pradžiugins dar didesniu ir ryškesniu šou, šiuolaikiškomis garso technologijomis, unikaliomis aranžuotėmis, išskirtiniu galingu gyvu skambesiu, o taip pat humoru, charizmatišku vokalu, specialiaisiais efektais ir, žinoma, emocijų uraganu!


„PRIME Orchestra“ - tai unikalus reiškinys pasaulio muzikos scenoje! Tai šiuolaikiškas simfoninis orkestras, kuriame persipina novatoriškumas ir tradicija, gamtos duotas talentas ir pažangios technologijos! „PRIME Orchestra“ simfoninis šou – tai visada profesionalu, kokybiška, galinga, ryšku ir kieta! Kiekvienoje programoje – geriausi pasaulio roko, pop, elektroninės muzikos hitai, o dabar dar ir muzikos repas, atliekamas originalia simfonine interpretacija, kuri garsioms pasaulio kompozicijoms suteikia naują gyvenimą, o žiūrovams - galimybę atrasti nepažįstamas mėgstamiausios muzikos kerteles. Be tradicinių orkestro muzikantų, „Prime Orchestra“ į savo kolektyvą priėmė ir pašėlusių roko grupių, šokiruojančių vokalistų, chorą ir netgi didžėjų!

 

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio

Renginio trukmė: 2 val. (viena pertrauka)

 

Organizatorius – YOU ARE events agency

BALTIJAS STREET 9-43 Liepoja

+371 28 21 44 11/dmitrijskomarovs@inbox.lv

 

2021-01-07

Renginio laikas

2021 Balandžio 16 d, Penktadienis, 19:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 15.00 - 40.00 €

Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Pirkti
Renginių kalendorius
26

„Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

Atšauktas €

SPEKTAKLIS ATŠAUKTAS

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocketlalunalrytas.ltbalticum
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt