Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Moterys meluoja geriau"

Gyvo humoro šou „Moterys meluoja geriau“ jau netrukus Lietuvos scenose dalins puikios nuotaikos ir nenutrūkstamo juoko dozę. Populiariausiam televizijos serialui persikelti į teatro erdvę padėjo žinomas aktorius ir režisierius Šarūnas Banevičius. Režisierius griežtai atsisako šį pasirodymą vadinti spektakliu. „Tai – gyvo humoro šou“, - teigia Šarūnas Banevičius. „Gyvo, nes žiūrovas bus įtrauktas į kiekvieną pasirodymo akimirką. Šou, nes bus ne vien tik nuotaikingi dialogai, bet ir puiki muzika, kuria pasirūpins Stano, taip pat dar nematyta scenografija bei nuostabus aktorių darbas. Ne, tai ne eilinė situacijų komedija, tai šou, kuris talpina net devynias skirtingas situacijų komedijas. Tai didelis iššūkis aktoriams, net ir aukščiausios prabos, kadangi šio šou tikslas – ritmingas, išradingas ir nenuobodus humoras. Daugybė mums visiems atpažįstamų situacijų čia nuskambės gyviau nei bet kada. Neišvengsim beprotiškų aktorių improvizacijų ir netikėtų vaidmenų“. Inga Norkutė, Marius Jampolskis, Justina Žiogaitė, Asta Baukutė ir kiti populiariausi visų sezonų aktoriai žiūrovams dovanos kokybišką humorą, kurio pastaruoju metu Lietuvoje labai trūksta. 

Visas pasakojimas suksis apie vieną vyrą ir keturias jo moteris – žmoną, uošvienė, seną meilužę ir naują meilužę. Aktorius Marius Jampolskis juokauja, kad toks moterų kiekis realiame gyvenime jį išvestų iš proto. „Man ir vienos per akis“, - teigia vyras.

Organizatoriai žada nepakartojamą reginį su specialiais šviesos ir garso efektais, LED ekranais. „Tiesą sakant, scena pavirs kino teatru", - atskleidžia režisierius Šarūnas Banevičius.

Pirmą kartą gyvo humoro šou „Moterys meluoja geriau“ ir jūsų mieste.

 

Pranešame, kad renginys Moterys meluoja geriau - gyvo humoro šou | KLAIPĖDA, turėjęs įvykti lapkričio 28 d., yra atšaukiamas.

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea, Šiaulių) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2018 metų gruodžio 5 dienos.

Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, Šiaulių banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/40014

 

Organizatorius - UAB ČILINAM

2018-10-15

Renginio laikas

2018 Lapkričio 28 d, Trečiadienis, 18:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: Renginys atšauktas €

Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Pirkti

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
25

„Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

Atšauktas €

SPEKTAKLIS ATŠAUKTAS

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocketlalunalrytas.ltbalticum
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt