Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Šou lietuje 4. Tik moterims”

 

Vyrams įėjimas draudžiamas!

„Gundymas lietuje” grįžta su nauja aistra!

„Tik moterims“– tai ryški, linksma, romantiška  Sankt Peterburgo šokio teatro „Iskušenije” provokacija. Tai spektaklis, kuriame rasite viską – prisipažinimą meilėje, mintis apie vyrų ir moterų santykius, visa tiesą apie vyrų melą ir moterų svajones. Tai tik maža dalelė klausimų, į kuriuos atsakymų bandysime ieškoti šiame spektaklyje.

Šou vyrauja labai pikantiškos temos, kurios į labai nemalonią, pikantišką padėtį galėtų nukelti kiekvieną vyriškį. Liūdesys ir atgaila, meilė ir džiaugsmas – visos pasakotojo emocijos scenoje liesis šokio kalba. Šokio kalba universali – ji suprantama bet kuriam žmogui, nepriklausomai nuo jo amžiaus, tautybės ar socialinio statuso. Per dvi valandas, kurios pralėks akimirksniu, artistai perteiks Jums visą jausmų gamą. O svarbiausia – istorija bus prisotinta puikiu humoru, juvelyriškai atidirbtais šokio elementais, akrobatika ir gundančiais kūnais, perteikiančiais muzikos ir jausmų audrą.

Pasaulyje gyvuoja daug šokio trupių, tačiau Sankt Peterburgo kolektyvo unikalumas — finaliniai spektaklio numeriai, kurie atliekami liejantis tikro vandens kriokliams. Pasirodymui naudojama specialiai sukurta techniškai sudėtinga sistema. Juk ne taip paprasta pakelti didžiulį kiekį vandens iki scenos lubų ir laiku jį surinkti, išsiliejus gausybei vandens, siekiant nesugadinti scenos ir apsaugoti žiūrovus. Rezultatas – tikro lietaus, tiesiog liūties efektas scenoje – nepakartojamas!

Sankt Peterburgo šokio teatro „Iskušenije” spektakliai jau pakerėjo milijonus žiūrovų visame pasaulyje. Šiandien – tai vienas geriausių šiuolaikinių Rusijos teatrų. Tris kartus jo spektakliai buvo pripažinti „Geriausiu Rusijos projektu“. Pirmasis jų pasirodymas 2013 metais buvo palydėtas 5000 žiūrovų ovacijomis. Trupė drauge su garsiausiomis Rusijos estrados žvaigždėmis ir „Cirque du Soleil“  dalyvavo Valentino Judaškino „Valentinoff denj“ projekto atidaryme, buvo daugelio festivalių garbės svečiais. Pagrindinis teatro sąstatas – dešimt nepaprastai patrauklių vyriškių, kurių kiekvienas savaip unikalus. Šokėjų tarpe – klasikinio baleto artistai, hip hopo šokėjai, akrobatai ir net gimnastai. Kiekvienas jų ne tik šokėjas, tačiau ir puikus aktorius. Spektaklyje jie demonstruoja plačią emocijų gamą – nuo lyrikos iki brutalios vyriškos energetikos.                  

Tad, mielos moterys, linkime Jums puikaus vakaro drauge su teatro artistais. Pažadame, jie nepaliks nė vienos abejingos!

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio

Renginio trukmė: 1 val. 30 min. (be pertraukos)

Amžiaus cenzas: N-16

 

Organizatorius – VšĮ Reventis

Sporto 5-14, Vilnius

info@reventis.lt / +37068617225

2019-09-09

Renginio laikas

2019 Gruodžio 23 d, Pirmadienis, 19:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 17.80 - 45.00 €

Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Pirkti

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
26

„Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

Atšauktas €

SPEKTAKLIS ATŠAUKTAS

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocketlalunalrytas.ltbalticum
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt