Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Gulbių ežeras“

Renginys perketas iš 2021 m. balandžio 19 d.​ Bilietai galios tie patys, papildomai kreiptis nereikia.

St. Petersburg Festival Ballet — puiki trupė, įkūnijanti tai, kas vadinama „rusų klasikinio baleto mokykla“ — griežtą klasikos eleganciją, gaivų ХХI amžiaus dvelksmą, idealią atlikimo techniką ir neaprėpiamą rusų sielą kartu su karališkos prabangos kostiumais ir dekoracijomis.

Šį sezoną St. Petersburg Festival Ballet Jums pristato pasaulinės klasikos perlą – dviejų dalių baletą „Gulbių ežeras“ pagal P.I. Čaikovskio muziką.

Šių metų pasirodymai unikalūs tuo, kad trupė Lietuvos žiūrovams pristatys didingiausią pasaulyje „Gulbių ežerą“.

48 šokėjos-gulbės – tai savotiškas rekordas. Niekada jokioje scenoje vienu metu dar nėra šokę tiek balerinų. Tradiciškai „Gulbių ežere“ šoka 16-28 baltųjų gulbių.

Nėra prasmės pasakoti šio nemaraus kūrinio siužeto turinio, užteks pasakyti, kad žiūrovai, atėję į spektaklius, per trumpą laiką pasiners į romantikos ir grožio pasaulį, o taip pat patirs neišdildomų įspūdžių, paskendę meilės ir mirties, ištikimybės ir išdavystės, juoko ir ašarų, baimės ir drąsos išgyvenimuose, visame, kas susiję su pasauline kultūra, pasauliniu paveldu ir pasauliniais šedevrais.

St. Petersburg Festival Ballet artistai — daugkartiniai teatro premijos „Auksinė kaukė“ nominantai ir laureatai, Rusijos ir tarptautinių konkursų diplomantai, prestižinių apdovanojimų ir garbingų nominacijų laimėtojai.

Trupės gastrolės sulaukė didžiulės sėkmės JAV, Italijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Belgijoje, Suomijoje, Čekijoje, Islandijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Kinijoje, Brazilijoje, Meksikoje ir kitose šalyse.

 

Atsiliepimai:

***

„Viso nepriekaištingo Sankt Peterburgo baleto šokio vakaro metu, „tobulumas“ buvo žodis, kuris dažniausiai ateidavo į galvą…“

Daily News, Kanada

***

„Viskas atlikta meistriškai! Šokiai suteikia nuostabų malonumo jausmą. Jie garantuoja profesionalią kompetenciją ir gilų išraiškingumą šiuolaikiniame balete“.

Corriere Della Sera, Italija

***

„Tikrai puikios baleto žvaigždės patraukliame šedevre!“.

Le Parisien, Prancūzija

***

„Tiksliai sudėliotų siužetinių linijų metu žiūrovas suvokia, kad tai ne sapnas, o profesiniai įgūdžiai…“

Boston Globe, JAV

***

Aukštas šokio lygis suteikė didžiulį malonumą, ypač profesinis meistriškumas ir klasikinis grynumas, kurie labai retai sutinkami amerikietiškame balete.

New York Times, JAV

***

Šią trupę sudaro jauni, talentingi šokėjai, kurie yra rusų baleto ateitis. Jie stiprūs ir sportiški, jie taip pat puikiai atlieka ir klasiką, ir šiuolaikinį baletą. Ši trupė atskleidžia savo meno gilumą, kartais net viršydama Didžiojo teatro trupės šokėjų gabumus.

Houston Chronicle, JAV

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30

Renginio trukmė: ~2:20 (20 min pertrauka)

Amžiaus cenzas: N-6

www.gastroli.lt

www.artpatner.lt

Organizatorius – ART Partner

2021-02-06

Renginio laikas

2021 Spalio 27 d, Trečiadienis, 19:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 32.00 - 56.00 €

Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Pirkti
Renginių kalendorius
25

„Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

Atšauktas €

SPEKTAKLIS ATŠAUKTAS

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocketlalunalrytas.ltbalticum
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt