Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Gražiausios meilės dainos“

Šv. Valentino dieną Klaipėdos Žvejų rūmuose skambės gražiausios meilės dainos. Specialiai šiam koncertui programą paruošė nuostabus duetas – kerinčio soprano savininkė Vaida Genytė ir talentingasis Dainotas Varnas. Dainininkams akompanuos instrumentinė grupė.

„Kokybė“ – būtent šis žodis itin taikliai apibūdina Dainoto Varno pasirinktą muzikinį kelią.

„Aš nenoriu eiti pigiu keliu. Kruopščiai ieškau muzikos, kuri atspindėtų mane, būtų profesionaliai sukurta. Todėl ilgai sėdime įrašų studijoje, kol gauname geriausią rezultatą, vėliau daug dirbame su vaizdu. Keliame sau aukštus reikalavimus ir žmonės tai įvertina“, – prisipažįsta jis.

Dainotas džiaugiasi pagaliau atradęs širdžiai artimą muzikos stilių ir tikisi, kad jis patiks klausytojams.

Muzikinis D. Varno talentas pradėjo reikštis labai anksti. Nuo pat vaikystės muzikos jo gyvenime netrūko. Retą vardą sūnui išrinkęs tėvas, tarsi nujautė, koks talentingas vokalistas bus jo vaikas. Savo kelią pradėjęs garsiajame chore „Ąžuoliukas“, Dainotas jį tęsė unikaliame vyrų vokalo ansamblyje „Quorum“, su šiais kolektyvais jis išmaišė viso pasaulio scenas. Jis netgi dalyvavo „Eurovizijoje“ – tiesa, kaip pritariantis Vaido Baumilos ir Monikos Linkytės atlikėjas. „Aš esu išbandęs, turbūt, visus įmanomus muzikos stilius. Net metalą esu dainavęs. Tačiau pagaliau jaučiu, kad atradau tą, kuriame jaučiuosi geriausiai“, – sako jis.

 

„Sparnuotosios supynės“ prieš daugelį metų išgarsino Vaidą Genytę visoje Lietuvoje. Bet ji iki šiol yra viena iš lietuviškos muzikinės scenos lyderių. Jai pavaldūs visi muzikos stiliai nuo klasikos iki pop. Vaidą dažnai matome ir girdime įvairiausiuose muzikiniuose projektuose („Žvaigždžių duetai“, „Triumfo arka“), kur jos partneriai yra žymiausi šalies atlikėjai, o  duetas su Dainotu Varnu „gimė“ LRT projekte „Dvi kartos“.

„Jei save reikėtų apibūdinti kaip kokį nors muzikos kūrinį, geriausiai mane atspindėtų Antonio Vivaldi „Metų laikai“. Ten yra visko: ir audrų, ir ramybės“, - dienraščiui „Respublika“ yra sakiusi dainininkė.

Video

 

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

Vaikai iki 6 metų neįleidžiami.

Daugiau informacijos tel. (8 46) 410 565

 

Renginio organizatorius – Kultūros centras Žvejų rūmai

Renginio laikas

2020 Vasario 14 d, Penktadienis, 19:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 13.00 - 19.00 €

Nuolaida: 20 proc. senjorams r neįgaliesiems

Vaikai nemokamai neįleidžiami.
%
Pirkti

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
25

„Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

Atšauktas €

SPEKTAKLIS ATŠAUKTAS

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocketlalunalrytas.ltbalticum
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt