Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Didysis žodžių fabrikas“

Spektaklis pagal Agnès de Lestrade knygą 

Šis spektaklis – motyvacinis projektas, skirtas kiekvienam lietuviui, kuris kasdien ieško prasmės ir jėgų gerbti savo aplinką, savo šalį, mylėti gyvenimą. Dažnai atrodo, kad mūsų problemos pačios didžiausios, kad mes patys protingiausi, o šalia esantys – ne tokie geri ar protongi... Todėl pirmiausia mintyse, o vėliau žodžiais (arba atvirkščiai) nuteisiam kitą, vietoj to, kad pakylėtume, sušildytume širdį, įprasmintumėme savo būtį.

„Didysis žodžių fabrikas“ – tai spektaklis apie žodžio reikšmę mūsų gyvenime. Įsivaizduokime, kad yra tokia šalis, kur žmonės nekalba. Norėdamas ištarti žodį, jį turi nusipirkti ir praryti. Dažniausiai labiausiai vertiname tai, už ką mokame pinigus. Labai saugome daiktus, už kuriuos brangiai sumokėjome. Pagalvokime, ką turime nemokamai ir dažniausiai visai nevertiname?    

„Didysis žodžių fabrikas“ – šiuolaikinio meno spektaklis, skirtas vaikams nuo 6 m. ir suaugusiems, visiems tiems, kurie vertina žodžio svarbą ir  jo galią mūsų gyvenime.

Dovanojame Lietuvai 100 žodžių, kurie stiprina žmonių pagarbą, draugystę, pozityvų mąstymą, skatina išnaudoti visas galimybes, kad, ištarus žodį, šalia esančiam būtų saugu ir gera.

 

Spektaklio režisierė – Laura Šakurskytė-Žilinskienė

Asistentės: Karolina Etnerytė ir Vilma Ramelytė

Bilietų rezervacija tel. 865220945; arba el. paštu: info@menoartele.lt

 

Organizatorius – VšĮ „Meno artelė“ ir sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Klaipėdos viltis“

2018-11-05

Renginio laikas

2018 Lapkričio 9 d, Penktadienis, 12:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 3.00 €

Renginių kalendorius
25

„Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

Atšauktas €

SPEKTAKLIS ATŠAUKTAS

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocketlalunalrytas.ltbalticum
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt