Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

"Aš laukiu tavęs, mielasis"

Klaipėdos Pilies teatras

D. Fo ir F. Rame

"AŠ LAUKIU TAVĘS, MIELASIS"

Režisierius Alvydas Vizgirda

Vaidina Jolanta Puodėnaitė

 

 „Aš laukiu tavęs, mielasis“ – šiuolaikinė žinomų Italijos dramaturgų vyro ir žmonos Dario Fo ir Frankos Rome pjesė. Dario Fo 1997 metais yra apdovanotas Nobelio premija. Įžymusis italas pats rašo pjeses ir pats jose vaidina. Svarbiausios jo teatro savybės – improvizacija, farsinė spektaklio pradžia, psichologizmo atsisakymas, groteskiškumas. Dario Fo ir Frankos Rome dramaturgija nereikalauja įspūdingų dekoracijų ir puošnių kostiumų. Pagrindinis dėmesys koncentruojamas į aktorių vaidybą bei tekstą, pasižymintį aštria satyra.


„Aš laukiu tavęs, mielasis“ – tai autorių humoro išradingumu žaižaruojanti, intriguojanti siužetine linija ir puikia Klaipėdos dramos teatro aktorės Jolantos Puodėnaitės vaidyba pjesė. Įdomi, o kartais net paslaptinga Jolantos Puodėnaitės herojė, komedijoje „Aš laukiu tavęs, mielasis“ sudomina, vėliau sukelia gailestį, prajuokina iki ašarų, pelno simpatijas, stebina ir sukrečia. Ir nė sekundės nuoboduliui!

Aktorės Jolantos Puodėnaitės kuriama herojė – ekscentriška ir provokuojanti. Herojė Marija yra ištekėjusi. Pavyduliaujantis vyras ją laiko užrakintą namuose, nes neseniai sužinojo, jog jo žmona turi meilužį. Dar vienas vyras stebi ją pro binoklį, o dar vienas skambina ir siūlo sekso telefonu paslaugas. Pagrindinė bei vienintelė herojė iš šių situacijų lipdo žaidimą, atskleisdama nepaprastai spalvingą savo pačios asmenybę. Tai paslaptinga, kelianti gailestį, stebinanti, sukrečianti ir labai simpatiška moteris.

Spektaklyje kalbama aktualiomis, skaudžiomis ir jautriausias sielos gelmes paliečiančiomis temomis – apie vienatvę ir moterį, patyrusią vėlyvą meilę. Apie gyvenimą, kuriame moteris, nepaisant nieko. privalo būti laiminga, graži ir stipri. Tai temos, kurios sujaudins ne tik moteris. Šis spektaklis skirtas tiems, kuriems patinka įvairiapusiai personažai ir visiems, neabejingiems paradoksalios komedijos žanrui.

 

Spektaklio trukmė – 1 val.

Durys atidaromos – 18.00 val.

Daugiau informacijos: tel.: (8 46) 410 565

Organizatorius – KC Žvejų rūmai

Renginio laikas

2018 Gruodžio 18 d, Antradienis, 18:30 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 6.50 €

Nuolaida: 2 € nuolada bilietui - moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia

%
Pirkti

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
26

„Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

Atšauktas €

SPEKTAKLIS ATŠAUKTAS

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocketlalunalrytas.ltbalticum
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt