Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„35-erių metų veiklos koncertinis turas“

Tarptautinę šlovę pelnęs džiazo kolektyvas – garsiojo Wilo Saldeno vadovaujamas legendinis Glenno Millerio orkestras su programa

„35-ERIŲ METŲ VEIKLOS KONCERTINIS TURAS (35 Years Anniversary Tour)“

 

Kas du metus – jau beveik 10-ties metų laikotarpiu – gilų rudenį ar ankstyvą žiemą šie muzikantai-virtuozai atvyksta į Lietuvą, kad mūsų širdis pripildyti nuostabaus klasikinio džiazo šilumos.

Orkestras yra vienas iš trijų pasaulio orkestrų, kuriems suteikta teisė taip vadintis ir vienintelis, kuris gali koncertuoti Baltijos šalyse!.

Glenn‘o Miller‘io orkestro repertuare skamba iškiliausių Bigbendo epochos – legendinių XX a. 3-5 dešimtmečių – džiazo kompozitorių kūriniai.

Wil Salden, įžymus muzikantas ir atlikėjas iš Nyderlandų  įsimylėjo džiazą seniai ir visam gyvenimui. Jis sugebėjo suburti puikiausius, tokius kaip ir jis, džiazą dievinančius ir jam atsidavusius muzikantus iš įvairiausių šalių.

Wil Salden ir jo muzikantai stengiasi įgyvendinti magiškąją Millerio formulę: „Kiekvienas solistas ir muzikos aranžuotojas privalo siekti absoliučiai naujo ir nepriekaištingo skambėjimo stiliaus sukūrimo, atpažįstamo iš pirmųjų natų“.

Beje, anot legendos, šis unikalus ir, neabejotinai, labai pažįstamas Glenno Millerio orkestro skambesys gimė absoliučiai atsitiktinai. Vieno koncerto metu triūba grojęs muzikantas susižeidė lūpą ir muzikantas su klarnetu buvo priverstas perimti jo partiją.

Tokiu būdu pasaulyje atsirado unikalus Glenno Millerio atlikimo stilius, žiūrovams dovanojantis nepamirštamos šventės ir prisilietimo prie Muzikos Magijos jausmą!

Savaime suprantama, kad koncerto kulminacija taps žinomiausio kūrinio „Mėnulio šviesos serenada“ iš filmo „Saulės slėnio serenada“, kuris klausytoją panardins į nepakartojamą Glenno Millerio epochos atmosferą, atlikimas.

 

 Video:

https://www.youtube.com/watch?v=PpjZDeCy3h0

https://www.youtube.com/watch?v=RzMHMWjVZc0

https://www.youtube.com/watch?v=7lqTYqED9z4

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio

Renginio trukmė: ~2:10 (viena pertrauka)

Renginio kalba: anglų

 

Organizatorius – Kyrylov&Gumirov Event GbR

Grassistrasse 27, Leipzig

Tel. +49 17898 80045 /

gumirov@ukr.net

 

2020-12-01

 

 

 

Renginio laikas

2021 Lapkričio 28 d, Sekmadienis, 19:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 26.00 - 50.00 €

Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Pirkti
Renginių kalendorius
26

„Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

Atšauktas €

SPEKTAKLIS ATŠAUKTAS

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocketlalunalrytas.ltbalticum
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt