Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„TRANS TRANS TRANCE“ (N 14)

2022 spalio 03: 19:00

Išparduota
pavadinimas

pavadinimas

TEATRŲ FESTIVALIS „JAUNATIS 2022“ PRISTATO:
OKT/VILNIAUS MIESTO TEATRAS
„TRANS TRANS TRANCE“ (N 14)

Režisierė – Kamilė Gudmonaitė
Vaidina – Dovilė Kundrotaitė, Jovita Jankelaitytė, Adelė Šuminskaitė

Tai spektaklis, kurio pirminė idėja buvo lytinės tapatybės ir moteriškumo tema. Jo dramaturgija buvo kuriama ne remiantis pjese, o repeticijų metu sukurta ir atrasta medžiaga.
Tai iš atvirų pokalbių apie moteriškumą gimęs spektaklis, kurio tematiką kūrybinė komanda laikui bėgant išplėtė iki klausimo, kiek mus įtakoja ir formuoja lytinė tapatybė?
Ar moteriškumas ir vyriškumas yra socialinis konstruktas, ar prigimties dėsnis? O jeigu peržengsime visuotinai suprantamą moteriškumo normą? Kur baigiasi lytis? Ar galima būti ir vyru, ir moterimi vienu metu?
Socialinė aplinka, medijos ir visuomenės normatyvai mums lengvina paaiškinimą, kas yra vyras ir moteris, tačiau ar dvinarė lyčių sistema neapriboja mūsų mąstymo? Kas nutinka žmogui, jei jo vidus neatitinka jo išorės? Ar sunku priimti save tokį, koks esi iš tikrųjų, jeigu tave ne visada priima visuomenė?
„Atsivėrimas neįvyksta tik vieną kartą žmogaus gyvenime. Tai kasdienė kelionė, kurioje kiekvienas turime eiti į save tam, kad galėtume ištverti kitą dieną.“

„Ir vyrai, ir moterys tampa stereotipų aukomis. Tokia norma netgi skatina smurtą, nes tie, kurie jos neatitinka, dažniausiai atsiduria socialinio gyvenimo paraštėse“, – kalba režisierė K. Gudmonaitė.  Spektaklis „Trans Trans Trance“ sulaukė gerų įvertinimų tarptautiniuose festivaliuose Didžiojoje Britanijoje (Londonas), Italijoje (Milanas ir Roma), Lenkijoje (Liublinas ir Varšuva), Vokietijoje (Berlynas).

Spektaklio trukmė 1 val. 30 min.
Amžiaus cenzas – rekomenduojama nuo 14 metų
Moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems – 50 % nuolaida bilietui (pateikus dokumentą)

Informacija: tel. +370 605 73396 (darbo valandomis)

Spektaklio prodiuseriai – OKT/Vilniaus miesto teatras, Lietuvos muzikos ir teatro akademija

Organizatorius – Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros centras Žvejų rūmai

Informacija

Data:
2022 spalio 03
Laikas:
19:00
Kaina:
Išparduota
🛒

Vieta

Teatro salė

Organizatorius

Kultūros centras Žvejų rūmai
TOP
Skip to content