Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

“I’M SCARED OF A WORLD WITHOUT YOU”

March 15: 18:30 - 20:30

€10.00
pavadinimas

pavadinimasKLAIPĖDOS ŽYDŲ BENDRUOMENĖS TEATRAS „ŠATIL”
„MAN BAISUS PASAULIS, KURIAME NĖRA TAVĘS”

Moteriškos bei motiniškos meilės sklidina pjesė „Man baisus pasaulis, kuriame nėra tavęs…“ – tai pasakojimas apie žydaitę Mirką, pabėgusią iš, į mirties stovyklą vežančio, traukinio. Mergina priima labai sunkų sprendimą – norėdama apsaugoti nuo pavojaus ir savo naujagimį, ir savo globėją, palieka sūnų auginti ją išgelbėjusiai valstietei. „Ir aš išėjau, naktį, į niekur, palikusi tai moteriai dvi neįkainojamas dovanas – padovanojau jai tave ir vienintelę tavo tėvo nuotrauką“.
Izraelio valstybė kitų šalių piliečiams, kurie, rizikuodami savo gyvybe, Holokausto metu gelbėjo žydų tautybės asmenis nuo sunaikinimo suteikia Pasaulio tautų teisuolio garbės vardą. Šiuo pasižymėjimo ženklu apdovanota daugiau kaip 28 000 žmonių, iš jų beveik tūkstantis lietuvių.

Šalia visų kitų Holokausto aukų atminimo dienų nuo praėjusių metų kalendoriuje pažymėta dar viena – kovo 15-ąją jau antrą kartą bus minima Lietuvos žydų gelbėtojų diena.
Spektaklis skiriamas visiem ne žydų kilmės asmenims, kurie be jokio materialinio išskaičiavimo gelbėjo žydus nuo genocido.

Režisierius Nerijus Gedminas

Spektaklis vyks rusų kalba

Durys atidaromos 1 val. prieš renginį

Daugiau informacijos tel. +370 650 21335, feliks@klaipedajewish.lt

Organizatorius – Klaipėdos žydų bendruomenė

 

Details

Date:
March 15
Time:
18:30 - 20:30
Cost:
€10.00
🛒

Venue

Theatre Hall
TOP
Skip to content