Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„LORDS OF THE RINGS IN CONCERT“

2023 vasario 10: 19:00 - 21:00

€27.00 – €45.00
pavadinimas

pavadinimasLORDS OF THE SOUND
„LORDS OF THE RINGS IN CONCERT“
Legendinis ir fantastinis hobitų ir elfų pasaulis atgyja muzikinio-vizualinio pasirodymo, atliekamo simfoninio orkestro LORDS OF THE SOUND dėka. Nepakartojamas koncertas truks dvi valandas ir jame dalyvaus ne tik simfoninis orkestras, bet ir choras, solistai!
Nuo linksmų hobitų melodijų iki grėsmingų Mordoro garsų, skambant nuostabioms lyrinėms elfų dainoms – „Oskarų“ lietų atnešusi Hovardo Šoro muzika, sukurta garsiausiai „Žiedų valdovo“ kino-trilogijai, suskambės su  nauja jėga, sukurdama nepamirštamą Viduržemio jūros atmosferą.
Džonas Ronaldas Ruelis Tolkinas išgarsėjo visame pasaulyje romanų ciklo „Žiedų valdovas“ dėka. Visą gyvenimą jis paskyrė savo išgalvotos Viduržemio jūros imperijos istorijai.  Savo neprilygstamu darbu jis įkvėpė kompozitorių Howard Shore muzikiniam šedevrui, kuris pelnė aukščiausius muzikos kritikų įvertinimus ir turi milijonus gerbėjų visame pasaulyje.
Orkestras LORDS OF THE SOUND jau seniai yra žinomas kaip epinių muzikos temų gerbėjas ir nuolat džiugina Europos žiūrovus ryškiais ir įsimintinais koncertais, kuriuose skamba tokių žinomų kino filmų muzikos kompozitorių kaip Hans Zimmer, Ramin Djawadi, Klaus Badelt, James Newton Howard  ir kitų muzika.
Išaušo momentas, kai mes su džiaugsmu pristatome Jūsų dėmesiui muzikinę istoriją „Lords of the Rings in Concert“. Nekantriai laukiame Jūsų mūsų „gyvame“ žinomiausios pasaulyje sagos koncerte!

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~2 val. (be pertraukos)
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Informacija: +420603903842; el. p. gastroli@epastas.lt

Organizatorius – ART Partner
Ocelářská 2457/7 190 00 Praha

Informacija

Data:
2023 vasario 10
Laikas:
19:00 - 21:00
Kaina:
€27.00 – €45.00
🛒

Vieta

Didžioji salė
TOP
Skip to content