Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

CHRISTMAS SCHLAGER DUEL

2023 December 22: 18:00 - 20:00

€12.50 – €26.00
Kalėdinė šlagerių dvikova

pavadinimasLIUDAS MIKALAUSKAS IR EUGENIJUS CHREBTOVAS
„KALĖDINĖ ŠLAGERIŲ DVIKOVA“

Liudas Mikalauskas ir Eugenijus Chrebtovas kviečia į šventinę „Šlagerių dvikovą“.
Susitikus profesionaliems, idėjų nestokojantiems, originaliems ir charizmatiškiems muzikantams gali įvykti tikrų tikriausi stebuklai – Kalėdų metu viskas įmanoma!!!
Liudas Mikalauskas ir Eugenijus Chrebtovas pristatys intriguojančią programą. Išskirtiniai, įvairiapusiai, publikos ypatingai mėgiami atlikėjai susivienijo tam, kad visus klausytojus nukeltų į praeitį ir primintų ryškiausius populiariosios klasikos kūrinius. Programa patiks įvairaus amžiaus klausytojams – nuo paties jauniausio iki vyriausio, meno mėgėjus priartins prie profesionalios muzikos, o tikrus muzikos gurmanus sužavės gaivališka energija ir nauju skambesiu.
Šis koncertas bus puiki proga vienu metu išgirsti du skirtingus balsus ir pamatyti mylimus dainininkus vienoje scenoje. Ne vienerius metus kartu muzikuojantys atlikėjai sukaupė ilgametę patirtį operos scenoje, yra parengę ne vieną vaidmenį, o greta to dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose, koncertuoja kaip solistai ir ansamblių dalyviai su geriausiais šalies orkestrais bei chorais, reprezentuoja mūsų šalį užsienyje, pristato ryškiausius lietuviškus opusus.
L. Mikalauskas ir E. Chrebtovas savo koncertuose ypatingą dėmesį skiria publikai ir juos pavergia ne tik kokybišku dainavimu, bet ir betarpišku bendravimu. Ne išimtis bus ir šį kartą, nes atlikėjai suteiks galimybę savo klausytojams pasijausti koncerto dalimi, įtrauks juos į puikiai pažįstamos muzikos pynę bei kvies muzikuoti kartu. Mylimų kompozitorių kūryba ir išskirtinė dedikacija Stasiui Povilaičiui nukels renginio svečius į brandžiosios estrados laikus, kuomet žodis ir melodija leido pamilti dainą, legendos kūrė dainas, o dainos – legendas. Seniai girdėtos ir atliktos dainos skambės šiuolaikiškai ir su nauja energija.
„Pažadame gaivų oro gūsį ir tikrą energijos užtaisą kiekvienam. Laikas prabėgs nepastebimai, o jūs išeisite pasikrovę pačių geriausių emocijų“, – sako atlikėjai ir su didžiausiu malonumu kviečia jus šokti, dainuoti kartu, belaukiant švenčių.
Koncerte dalyvaus instrumentinė grupė.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~17:00
Renginio trukmė: ~2 val.  (viena pertrauka)
Vaikai iki 5 metų įleidžiami nemokamai

Details

Date:
2023 December 22
Time:
18:00 - 20:00
Cost:
€12.50 – €26.00
🛒

Venue

Big Hall

Organizer

Kultūros centras Žvejų rūmai
TOP
Skip to content