Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

“DAVID & EDWARD”

January 30: 19:00 - 20:30

€8.00 – €15.50
KLAIPĖDOS PILIES TEATRAS

KLAIPĖDOS PILIES TEATRASKLAIPĖDOS PILIES TEATRAS
Lionelio  Goldšteino komedija  „DOVYDAS IR EDUARDAS“

Vertė ir režisavo Alvydas Vizgirda
Kompozitorius Edvinas Vasiljevas
Kostiumai Ainos Zinčiukaitės
Pastatymų dalies vedėjas Vytas Aleknavičius

Vaidina: Dovydas Galpernas  – Aurimas Pintulis,  Eduardas Džonsonas – Vaidas Jočys

Premjera 2023 m. lapkričio 13 d.

Ar visada  pažįstame šalia mūsų esantį, kartu su mumis gyvenantį žmogų? Ar visada ir viską žinome apie vyrą, moterį – bendradarbį, kaimyną, mūsų gyvenimo draugę, draugą, palydovą, mūsų vienintelę, vienintelį?
Ko gero ne visada. Nors teigiame, kad pažįstame, žinome kūną, suprantame sielą, numanome kiekvieną mūsų sugyventinio žingsnį, tačiau kartais drauge praleistas gyvenimo tarpsnis pasirodo esąs pilnas netikėtumų, kaip dykumos miražas.
Kartais gyvenimas tarsi pasijuokia iš mūsų tikrumo, įsitikinimų, žinojimo… Nes mes nieko arba beveik nieko negalime pasakyti apie kitą… O kartais ne ką daugiau galime papasakoti ir patys apie save.

Du nepažįstami vyrai susitinka prie šviežio moters kapo didelio miesto kapinėse. Pasirodo, jie atėjo čia norėdami išreikšti pagarbą tai pačiai vienintelei mylimai moteriai…

Lionel‘is Goldstein‘as gimė Londone (1935 m. rugpjūčio 22 d.), kur gyvena iki šiol. Mokyklą jis pradėjo lankyti tik 10-ties metų, po Antrojo pasaulinio karo. Niekada nestudijavo, nes nuo 15-os metų pradėjo dirbti, išbandė  kailiadirbio, mašinisto, kirpėjo ir kitas profesijas. 1956 m. jis išvyko į Australiją kaip kirpėjas Didžiosios Britanijos prekybos laivyno laineryje. Laisvalaikiu pradėjo rašyti noveles ir apsakymus.
1979 m. pasirašė pirmąją sutartį su BBC televizija. Nuo tada prasidėjo itin produktyvus bendradarbiavimas su įvairiais britų TV kanalais. 1983 m. HBO išleido filmą „Misteris Halpernas ir misteris Džonsonas“ pagal L. Goldšteino pjesę „Dovydas ir Eduardas“ su Lourensu Olivje (Laurence Olivier) ir Džekiu Glysonu (Jackie Gleason) pagrindiniuose vaidmenyse. Šis pastatymas pelnė metų geriausios TV pjesės apdovanojimą.
Pjesė „Dovydas ir Eduardas“ yra populiari ir statoma visame pasaulyje: Argentinoje, Australijoje, Austrijoje, Brazilijoje, Izraelyje, JAV, Prancūzijoje, Urugvajuje, Vokietijoje ir kitur. 2020 m. Čekijos televizijoje taip pat sukurtas filmas pagal šią pjesę („Pan Halpern a pan Johnson“).

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos 1 val. prieš renginį
Renginio trukmė: ~ 1 val. 30 min. (be pertraukos)
Informacija darbo dienomis tel. + 370 605 73396; el. p. renginiai@zvejurumai.lt

 

Details

Date:
January 30
Time:
19:00 - 20:30
Cost:
€8.00 – €15.50
🛒

Venue

Theatre Hall

Organizer

Kultūros centras Žvejų rūmai
TOP
Skip to content