Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

ANDRIUS MAMONTOVAS. “THE ONE“

2023 December 12: 19:00 - 21:00

€30.00 – €40.00
pavadinimas

pavadinimasAndrius Mamontovas kviečia klausytojus į koncertinį turą „Vienas“
Andrius Mamontovas – dainininkas, kompozitorius, dainų autorius. Mažai rastum Lietuvoje žmonių, kurie negirdėjo ar kartu nedainavo legendinės „Laužo šviesos“. Andriaus kuriamos ir atliekamos dainos užburia skambesiu ir nepalieka abejingų. Jo muzika užaugino ne vieną lietuvį.
Per 40 metų scenoje gausybe dainų gerbėjus džiuginantis Andrius, visa širdimi ir vėl kviečia jas dainuoti kartu. Lapkričio 4 d. startuoja Andriaus Mamontovo koncertinis turas „Vienas“. Nuo lapkričio 4 iki sausio 3 dienos atlikėjas ketina aplankyti 13 Lietuvos miestų. Pasirodymų metu ne tik skambės klausytojų pamėgtos dainos, gerbėjai taip pat gaus galimybę pabendrauti ir su pačiu Andriumi, užduodami jam klausimus.
Koncertinio turo metu scenoje atlikėjas pasirodys vienas, tačiau ketina groti keliais instrumentais. „Grosiu keliais instrumentais. Patinka įvairūs skirtingų dainų atlikimo būdai. Taip pat, prašysiu, kad žmonės siųstų klausimus į sceną, kad koncerto metu įvyktų ir pokalbis su jais. Nuolat ieškau kaip kitaip galėčiau atlikti savo net ir visiems žinomas dainas. Norisi kas kartą suteikti joms naują atspalvį ir tuo pačiu, kad klausytojams tai būtų visiškai atpažįstama. Taip pat man labai svarbu ir pačiam turėti naują jausmą, kad netapčiau tik automatiškai atliekantis tai, ką visi ir taip žino. Šiam ieškojimui pabaigos nėra“, – apie koncertinį turą pasakoja Andrius.
Iki pasimatymo sako Andrius Mamontovas ir kviečia visus pasinerti į muzikos skambesį.

Durys atidaromos 1 val. prieš renginį
Renginio trukmė
Informacija tel. +370 604 04444; hi@creators.lt

Organizatorius – Creators 76

Details

Date:
2023 December 12
Time:
19:00 - 21:00
Cost:
€30.00 – €40.00
🛒

Venue

Big Hall
TOP
Skip to content