Mime Theatre "A"

Events

"Magical Cranberry"

„Klaipėdos Mažasis Jaunimo Teatras“  šiemet mažuosius žiūrovus tikrai nustebins ir suteiks nepaprastų emocijų, pakviesdamas į naująjį spektaklį  pagal šviesaus atminimo rašytojos Jurgos Ivanauskaitės pasaką „Stebuklinga spanguolė“.

Tai šiuolaikinio miesto vaiko Algiuko, netikinčio stebuklais, kelionė klaidžiais gamtos sargų – Vuoklių pilies koridoriais, kurie saugo gamtos Karalienės paslaptį.

Dviejų skirtingų pasaulių gyventojų visiškas nesusikalbėjimas, privers leipti iš juoko, o po akimirkos susimąstyti, kuris pasaulis tikresnis? Kodėl šie du pasauliai negalimi vienas be kito? Kodėl, nesaugodamas miesto, neišsaugosi miško? Kodėl žmonės sukuria atominį karą, o paskui patys jo bijo?

O juk nuo seno pasaulyje egzistuoja Vuokliai, vaiduokliai, laumės-bildukai, kurie tikrai negali sunaikinti viso pasaulio, tačiau... Jų niekas nebebijo...

Pamatysime pasaulio veidrodį, o jame tiesą, nepagražintą ir kartais nematomą mūsų pasaulio liūdnąją pusę, kuri dažnam žiūrovui  suvilgo akis ašara  ir priverčia pagalvoti – Aš užaugsiu ir viską ištaisysiu, o  dabar pradėsiu nuo mažų darbų.

Spektaklio režisierius Tomas Sipavičius per nesusipratimo komedijos  ir vaikiškos dramos žanrą veda savo žiūrovą į „šaltą dušą“  spektaklio finale. Realistiški medijos vaizdai pasaulio veidrodyje, kurie vyksta šalia mūsų ir visame plačiajame pasaulyje,  tarsi nokautuoja net ir labiausiai nerūpestingus ir nežiūrinčius į visa tai rimtai. Nuostabaus grožio gamtos karalienė (Motina gamta) ir visi jums nematomi jos sargai Vuokliai, Vaiduokliai, Bildukai, Kaukai nekaltins Jūsų, o tik primins, kad Žmogus nėra blogas, tik prisigalvojo labai daug sau patogių dalykų ir tapo labai nerūpestingas.

 

„Atmink kad tu, ir tu,  ir tu, kad Jūs esate pasaulio veidrodis ir tik jūs esate atsakingi už pasaulio likimą. Ir viskas kas jame vyksta priklauso tik nuo jūsų.“ (Jurga Ivanauskaitė)

 

Spektaklis švietimo ir mokslo įstaigose pripažintas geriausiu metų gastrolinio teatro spektakliu.

 

Daugiau informacijos tel. 8608 40784

 

Organizatorius – Klaipėdos Mažasis Jaunimo teatras

2019-10-28

Time

2020 January 21 d, Tuesday, 11:00 hour

Tickets

Tickets: 5.00 €

Calendar of Events
19

"Fairy-tale About Kitten, Cock-a-Dodle-Doo and Seven Goatlings"

12:00 hour

Theatre Hall

6.20 €

Performance for Children based on Lithuanian Tales

More

MEDIA SPONSORS
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocketlalunalrytas.ltbalticum
PARTNERS
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt