Žvejų rūmuose – G. Šataitės fotografijų paroda „Kaip gerai, kad tu gimei”

Žvejų rūmų I a. fojė veikia GIEDRĖS ŠATAITĖS fotografijų paroda „KAIP GERAI, KAD TU GIMEI”.
Kai neplanuotai pastoji, gali pasirodyti, kad griūva pasaulis… Apima jausmų sumaištis: baimė, panika, pyktis, gėda, kaltė… Atrodo, esi viena, esi vieniša, ir niekas negali Tavęs suprasti ar Tau padėti.
Jos irgi taip jautėsi. Dabar jos su Tavimi dalijasi savo patirtimi, kad paskleistų žinią: verta išdrįsti pasakyti „Taip!“ neplanuotam nėštumui, verta tapti mama, verta ieškoti pagalbos!
Juk kas ieško, tas randa.
Krizinio nėštumo centras teikia pagalbą išgyvenančioms neplanuotą, krizinį nėštumą, kūdikio netektį dėl persileidimo, priešlaikinio gimdymo ar aborto. Taip pat organizuoja savipagalbos grupes krizinio nėštumo metu bei netekus naujagimio.. Daro tai nemokamai visoje Lietuvoje. Nes, kaip liudija šiose fotografijose užfiksuotos gyvenimo istorijos, visos problemos yra išsprendžiamos, o neplanuotas nėštumas gali tapti gražaus ir visavertiško motinystės gyvenimo pradžia.

Apie autorę
Nuotraukų autorė Giedrė Šataitė dukrytę Dalią pagimdė būdama šešiolikos metų. Pagalbos ranką jai ištiesė artimieji. Mokyklą Giedrė baigė kartu su savo bendraamžiais, vėliau įstojo ir baigė Taikomąją fotografiją Vilniaus dizaino kolegijoje. „Mūsų gyvenimas – tai vienas didelis sunkus darbas. Tačiau už darbą jis mus apdovanoja. Už kiekvieną patirtą sunkumą mums yra atlyginama. Žinau, sunku, ir tą pasakys bet kuri mergina ar moteris, kuri yra mama. Tačiau pamatysit, už kiekvieną bemiegę naktį, kantrybės išbandymą mums bus atlyginta šimteriopai.“

Paroda veiks iki 2022 m. gruodžio 30 d.
Parodos organizatorius  Krizinio nėštumo centras
Fotografė Giedrė Šataitė

TOP
Skip to content