Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

"Vaikas iš didelės raidės"

 

Turas „Vaikas iš didelės raidės” – tęsiasi!

Koncertuose skambės geriausios dainos iš neseniai išleisto albumo „Vaikas iš didelės raidės”, taip pat S. Prūsaitis žada, kad iki koncertų pristatys ir visiškai naujų kūrinių. Tuo metu, kai dauguma atlikėjų skundžiasi, kad jiems trūksta dainų, S. Prūsaitis susiduria su priešinga situacija: kaip atsirinkti geriausius kūrinius iš jo kompiuteriuose glūdinčio gausaus archyvo. „Kartais net būnu pamiršęs, ką ten turiu. Atrandu po kelių metų melodiją ir suprantu, kad tai ji – ta, kuri tyliai laukė savo valandos”, - pasakoja jis.

„Vaikas iš didelės raidės“ – turbūt nėra žodžių, kurie geriau nusakytų šio išskirtinio ir itin talentingo dainų kūrėjo asmenybę. Niekas nežino, ko iš jo tikėtis, niekas negali nuspėti, koks bus naujas jo kūrinys.

Kai visi jau pripranta prie skoningų, iki smulkmenų apgalvotų bei išgyventų dainų, tokių kaip „Pasaka be galo“ arba „No more drama“, jis staiga tėškia ant stalo „Vasara 3016“ ir „Norim šokti“. Vieni gerbėjai lieka be žado, tyliai svarstydami, kaip galima taip juokauti. Tuo pat metu radijo stotys griebia transliuoti naujus kūrinius, o kitų gerbėjų armija per koncertus skanduoja „Vasara, vasara“ ir kelia rankas į viršų per „Norim šokti“.

Keturios 2017 metais vyksiančių muzikinių apdovanojimų M.A.M.A. nominacijos – ir S. Prūsaitis nusipelnė kiekvienos jų. Jis - vienas labiausiai mylimų Lietuvos dainininkų. 2016-ieji tapo jo kūrybinio ir koncertinio spurto metais. Jis valandomis neišlįsdavo iš studijos, kurioje į albumą „Vaikas iš didelės raidės“ gulė jo solinė kūryba. Jis pakeitė muzikantus ir pritariančias vokalistes bei pradėjo aktyvią koncertinę veiklą. „Tiesiog ilgai galvoje dėliota mozaika galų gale susidėjo į bendrą vaizdą“, – laimingas konstatuoja jis.

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: rezervacijos@tiketa.lt

Koncerto trukmė – 2 val.

 

Durys atidaromos 17 val.

 

Organizatorius – Muzikos dienos, VšĮ

Renginio laikas

2017 Kovo 3 d, Penktadienis, 18:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 14.20 - 17.20 €

Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Pirkti

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
25

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

4.50 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipeda
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info