Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Ugnies koncertas“

LES COMMANDOS PERCU (Prancūzija / France)

 

„UGNIES KONCERTAS“

“CONCERT OF FIRE“

 

Režisūra / Artistic and stage direction: Raymond Gabriel

Atlikėjai / Starring: Stéphane Augier, Metty Bénistant, Bernard Graell, Laurent Macaux, William Perez, Ruddy Thery

Pastatymo vadovas / Production manager: Vincent Gonzalez

 

„Ugnies koncertas“ – tai ne tik koncertas ar fejerverkų šou, nors pagrindinė pasirodymo meninės raiškos priemonė ir yra ugnis. Trupė „Les Commandos Percu“, apkeliavusi visą pasaulį suprato, kad ritmas visose kultūrose yra vienodai suprantama universali muzika, kurią kiekvienas jaučiame intuityviai. Ritmingai skambantys būgnų garsai susilieja su žiūrovų klegesiu, pasirodymas virsta didžiule liepsna. Tarp žiūrovų vilnija kibirkščiuojančios „įelektrinto“ oro bangos.

„Pasidalinimas ugnimi“ yra vienas iš įspūdingiausių pasirodymo akimirkų. „Les Commandos Percu“ siunčia žiūrovams šimtus stebuklingų kibirkščių, virstančių žvaigždėmis.  Visoje erdvėje kunkuliuoja ugninga energija.

„Ugnies koncertas“ – tai muzika, išjudinanti kiekvieną mūsų kūno ląstelę.

Per 20 metų trupė „Les Commandos Percu“ apkeliavo visą pasaulį, skleisdama novatoriškas  tik mušamaisiais instrumentais atliekamos muzikos tradicijas, savo pasirodymus puošdama  įspūdingais ugnies ir šviesų paveikslais atviroje erdvėje.

Esminis muziką ir ugnį jungiantis elementas yra judėjimas – iš vienos gatvės į kitą, judėjimas tarp žiūrovų, danguje ritmingai blyksint pirotechnikos efektams. 

 

Nemokamas renginys

Renginio laikas

2019 Liepos 5 d, Penktadienis, 23:00 val.

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
22

„Poetai ateina“

18:00 val.

Didžioji salė

19.20 - 23.20 €

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocket
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt