Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Rusiškos pramogos“

PITINOVŲ ŠEIMOS CIRKAS

„Rusiškos pramogos“

Pripučiamas klounų šou

 

Kovo 22 d. Žvejų rūmų scenoje garsi cirko artistų Pitinovų šeima pristatys savo naujos programos „RUSIŠKOS PRAMOGOS“ europietišką premjerą.

Viskas, ką jie demonstruoja scenoje, yra linksma, talentinga ir originalu. Jais žavisi vaikai nuo trijų iki septyniasdešimties metų. Per du dešimtmečius jie surengė pasirodymus Vokietijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Liuksemburge, Austrijoje, Šveicarijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Didžiojoje Britanijoje, JAV, Švedijoje, Norvegijoje, Olandijoje, Kipre, Italijoje, Japonijoje, Kinijoje. Ir visur be vertėjo – cirko triukams vertimo nereikia.

Kaip visa tai prasidėjo? Amerikos miuzikholuose trečiajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje atsirado naujas žanras – bubble dance, šokis su dideliais pripučiamais kamuoliais. Režisieriai pavertė bubble dance fejerišku šou. Šie pasirodymai ir šiandien nėra praradę savo buvusio populiarumo.

1931 m. pasirodė pirmasis šiuolaikinio pavyzdžio latekso kamuolys. Balionėlis pagaliau pasikeitė! Anksčiau jis galėjo būti tik apvalios formos, o latekso atsiradimas atvėrė naujas galimybes.

Atrodytų, pakako visų komponentų – geros medžiagos, choreografinės patirties, publikos susidomėjimo. Trūko tik žmogaus, kuris sugalvotų vientisą klounų spektaklį su kamuoliais. Ir štai  artistas Aleksejus Pitinovas suprato, kaip visus šiuos elementus galima sujungti, pridėti išmonės ir sukurti nuostabų „pripučiamą klounų šou“. Nuo pat pradžių tai buvo išskirtinis šou, toks liko ir iki šios dienos.

Pitinovų šou – vienintelis toks pasaulyje, kur numeriams ir klounų reprizoms naudojamas išskirtinis pripučiamas rekvizitas: hula-hula, šokdynės, kamuoliai, lasai, skėčiai, klounai, lėlės-matrioškos, kojūkai. Tačiau to negana! Pitinovai niekada nesitenkina tuo, kas pasiekta. Jiems kilo nauja mintis – atgaivinti Rusijos klounų dvasią ir entuziazmą.

Spektaklis „Rusiškos pramogos“– išradingumo, atradimų ir juoko paradas. Šiame Pitinovų šou viskas nauja – triukai, fokusai, reprizos, rekvizitas, kostiumai ir dizainas. Nuo pirmųjų minučių mes ir mūsų vaikai patenkame į nuostabią rusišką pasaką – ji prikausto mūsų dėmesį iki paskutinių minučių. Salėje nenutyla juokas, visi žiūrovai įtraukiami į žaidimą. Šventė tęsiasi dar ilgai spektakliui pasibaigus – prisiminimuose ir sieloje.

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Renginys vyks rusų kalba!

 

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio

Renginio trukmė: 1 val. 30 min. (be pertraukos)

Vaikai iki 5 metų amžiaus įleidžiami nemokamai (neužimant papildomos sėdimos vietos)

 

Organizatorius – YOU ARE events agency

BALTIJAS STREET 9-43 Liepoja

 

2017-12-13

Renginio laikas

2018 Kovo 22 d, Ketvirtadienis, 19:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 8.00 - 16.00 €

Pirkti
Renginių kalendorius
23

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

4.50 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipeda
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info