Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Pasauliniai hitai“

„PRIME Orchestra” atliks šventinį koncertą Klaipėdoje!

2019-ųjų rudenį „PRIME Orchestra“ švenčia savo kūrybinės veiklos penkmetį ir organizuoja grandiozinį jubiliejinį turą, kuris baigsis 2020-ųjų pavasario pabaigoje! Ciklo „Pasauliniai hitai“ šventinėje programoje girdėsite geriausias ir žiūrovų mėgstamiausias kompozicijas, kurias orkestras atliko per penkerius metus. Atnaujintos kompozicijos, o taip pat įspūdingos hitų versijos, kurių orkestras dar negrojo! „Prime Orchestra“ gerbėjus pradžiugins dar didesniu ir ryškesniu šou, šiuolaikiškomis garso technologijomis, unikaliomis aranžuotėmis, išskirtiniu galingu gyvu skambesiu, o taip pat humoru, charizmatišku vokalu, specialiaisiais efektais ir, žinoma, emocijų uraganu!


„PRIME Orchestra“ - tai unikalus reiškinys pasaulio muzikos scenoje! Tai šiuolaikiškas simfoninis orkestras, kuriame persipina novatoriškumas ir tradicija, gamtos duotas talentas ir pažangios technologijos! „PRIME Orchestra“ simfoninis šou – tai visada profesionalu, kokybiška, galinga, ryšku ir kieta! Kiekvienoje programoje – geriausi pasaulio roko, pop, elektroninės muzikos hitai, o dabar dar ir muzikos repas, atliekamas originalia simfonine interpretacija, kuri garsioms pasaulio kompozicijoms suteikia naują gyvenimą, o žiūrovams - galimybę atrasti nepažįstamas mėgstamiausios muzikos kerteles. Be tradicinių orkestro muzikantų, „Prime Orchestra“ į savo kolektyvą priėmė ir pašėlusių roko grupių, šokiruojančių vokalistų, chorą ir netgi didžėjų!

 

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio

Renginio trukmė: 2 val. (viena pertrauka)

 

Organizatorius – YOU ARE events agency

BALTIJAS STREET 9-43 Liepoja

+371 28 21 44 11/dmitrijskomarovs@inbox.lv

 

2020-01-13

Renginio laikas

2020 Balandžio 1 d, Trečiadienis, 19:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 15.00 - 40.00 €

Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Pirkti
Renginių kalendorius
01

„Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

6.20 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocket
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt