Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Neišmoktos pamokos”

MENŲ SPAUSTUVĖ / GRUPĖ „COLOURS OF BUBBLES“

Aleksandr Špilevoj. „NEIŠMOKTOS PAMOKOS“

Spektaklis-koncertas jaunimui

 

 

 

Režisierius Aleksandr Špilevoj

Muzikos kompozicija ir atlikimas „Colours of Bubbles“

Šviesų dailininkas Povilas Laurinaitis

Garso režisierius Darius Jurašius

Scenografijos ir kostiumų dailininkė Rūta Lendraitytė Utalla

Vaidina Greta Grinevičiūtė, Paulius Markevičius, Severina Špakovska ir Aleksandr Špilevoj

 

„Neišmoktos pamokos” – tai spektaklis-koncertas, kurio pagrindu tapo įkvepianti Aleksandr Špilevoj pjesė, kuriai naujų, ypač ryškių spalvų ir akcentų suteikia teatro ir indie rock muzikos sintezė.

Keturi aktoriai, penki muzikantai ir dvylika muzikinių-tekstinių kompozicijų, susijungiančių į vieną istoriją, skatinančią atlikėjus ir žiūrovus pradėti iš naujo mokytis dalykų, kurių mūsų kažkodėl nemokė mokykloje – ten, kur mes ir turėjome būti ruošiami gyvenimui, kur mes turėjome mokytis esminių dalykų, kur kas svarbesnių nei trigonometrijos lygčių sprendimas, trumpų ir ilgų distancijų bėgimas, istorinių datų kalimas... Bet „Neišmoktų pamokų” veikėjai nepaskęsta kaltinimuose mokyklai ar juos mokiusiai kartai. Įstrigę nesibaigiančiame lėkime, savo ambicijose, baimėse, savęs nepriėmime, senuose juos stabdančiuose įsitikinimuose, spektaklio herojai savo paieškose trumpam sugrįžta į aštuntą klasę, kuri jiems primena apie tai, kokias dideles spragas jie turi savęs ir savo pasaulio pažinime.

„Kviečiame žiūrovus į bendravimą su mumis, su muzika, su tekstais, su savimi. Labai norėjome sukurti spektaklį, kuris būtų įdomus ne tik prisiekusiems teatralams, bet ir tiems, kas teatre apsilanko dar rečiau nei bažnyčioje. Ir esu tikras, kad mums tai puikiai pavyko. Taip, tai pats tikriausias šiuolaikinis teatras, bet tuo pačiu tai ir tikras gyvo garso koncertas. Todėl mes ne mokysime, bet mėgausimės šiuo muzikiniu vyksmu kartu su jumis. Ir galbūt tai pažadins mūsų ir jūsų norą išmokti ir pažinti šiek tiek daugiau to, ko nesimokėme iki šiol”, - sako pjesės autorius ir spektaklio režisierius Aleksandr Špilevoj.

„Gyvai grupės „Colours of Bubbles“ atliekamas akustinis audinys čia įgauna reikšmingo svorio - muzikai tenka manipuliatyvioji funkcija: ji užpildo, iliustruoja scenų emocinę skalę ir tarsi suteikia pasakojimams kūną“. (Dovilė Statkevičienė. „Mokyklos tiesos, melas ir moralas").

Video

Spektaklis nominuotas Auksiniam scenos kryžiui „Teatras+“ kategorijoje

Premjera 2016 m. gruodis

 

Spektaklio trukmė 100 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

 

Organizatorius – KC Žvejų rūmai

Paskelbta 2018-01-03

Renginio laikas

2018 Vasario 25 d, Sekmadienis, 18:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 4.00 €

Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Pirkti

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
23

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

4.50 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipeda
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info