Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Muzika – Lietuvai“

MERŪNAS

„Muzika – Lietuvai“ turas tęsiasi

Geriausios dainos ir naujo albumo pristatymas!

 

Merūnas tęsia savo naujojo albumo „Muzika – Lietuvai“ pristatymo turą. Jis planuoja surengti visą seriją jaukių ir išskirtinių pasirodymų. „Noriu surengti kamerinius prasmingus „Muzika – Lietuvai“ koncertus. Jie turės ypatingą aurą. Dainuodamas labai mėgstu jausti tamprų ryšį su klausytojais“, – sakė Merūnas.

„Vasarį savo grafike susidėliojau taip, kad galėčiau koncertuoti Lietuvoje. Noriu tęsti „Muzika –Lietuvai” projektą, kol tik bus klausančių, nes išvažiuoti svetur labai nesunku, bet aš nenoriu atitrūkti nuo gimtosios šalies ir jos žmonių”, - sako koncertus Lietuvoje ir užsienyje skrupulingai derinantis ir kartais dėl gimtosios šalies pasiūlymų užsienyje atsisakantis tenoras.

Naujas dainininko albumas „Muzika – Lietuvai“ išleistas rudens pabaigoje, tačiau jo kūriniai jau sulaukė tūkstančių gerbėjų pripažinimo ir įvertinimo. Merūnas nominuotas net keturiose muzikos apdovanojimų M.A.M.A. kategorijose. Vienas jų – geriausio albumo, už „Muzika – Lietuvai”.

Naujojo albumo dainos „Tas jausmas“ ir „Kitaip mylėti aš nemoku“ ypač pamėgtos klausytojų ir sulaukė daugybės peržiūrų internete. Anot Merūno talento gerbėjų, tai yra tokie kūriniai, kokių jie seniai iš dainininko laukė.

Merūnas prisipažįsta, kad mintį sukurti originalų lietuvišką itin profesionalios ir aukšto lygio popmuzikos albumą ilgai nešiojo širdyje, tačiau įtemptas operos solisto grafikas užsienio ir Lietuvos scenose ilgus metus jam neleido įgyvendinti šio projekto.

Merūno svajonė pildytis praėjo prieš gerus metus. „Supratau, kad laukti nebėra kaip, priežasčių atidėti visada galiu surasti, todėl jei dabar pat nepradėsiu kurti ir įrašinėti būtent Lietuvai skirto visiškai naujų lietuviškų kūrinių albumo, tai ir gali likti amžina svajone“, – tada sakė dainininkas.

Drauge su muziką albumui sukūrusiu kompozitoriumi Kipru Mašanausku Merūnas studijoje dirbo daugybę valandų ir dabar sako, kad albumas „Muzika – Lietuvai“ buvo vertas paaukotų pasirodymų užsienyje, iš šeimos pavogtų valandų ir itin įtempto gyvenimo ritmo, bandant viską suspėti ir viską aprėpti. „Mes su Kipru kėlėm labai aukštus reikalavimus visiems, kurie dirbo su šiuo albumu: muzikantams, tekstų autoriams, įrašų tvarkytojams. Tačiau pačius aukščiausius reikalavimus mes kėlėme sau. Ir tik todėl turime geriausią albumą, kokį tik galėjome sukurti“, – apie „Muzika –Lietuvai“ sako Merūnas.

Koncerte „Muzika – Lietuvai“ dalyvauja styginių kvartetas.

 

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip).

Renginio organizatorius: Muzikos dienos, VšĮ

Renginio laikas

2017 Vasario 17 d, Penktadienis, 18:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 17.20 - 23.20 €

Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Pirkti
Renginių kalendorius
23

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

4.50 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipeda
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info