Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Music is Coming“

Garsus Ukrainos simfoninis orkestras LORDS OF THE SOUND surengs naujus pasirodymus Lietuvoje ir pristatys nuostabią programą „Music is Coming“

Orkestro LORDS OF THE SOUND pasirodymai – tai daugiau nei koncertas, tai – tikras šou!

„Music is Coming“ – tai neįsivaizduojamas gyvo orkestro skambesio, choro ir tikros magijos, kurios kupini jūsų mėgstami filmai ir kompiuteriniai žaidimai, junginys.

Visame pasaulyje puikia žinomi garso takeliai suskambės naujai ir įgys ypatingą galią – toks yra nepakartojamų LORDS OF THE SOUND meistriškumo lygis! Būtinai ateikite ir patys pajauskite visą gyvo muzikinio srauto galią!

Orkestras itin ryškiai atliks žinomų fantasy žanro filmų ir kompiuterinių žaidimų „Sostų karai“, „Vikingai“, „Keršytojai“, „Alisa Stebuklų šalyje“, „Nuostabioji moteris“, „Žiedų valdovas“, „Įsikūnijimas“, „Van Helsingas“, „Narnijos kronikos“, „Karibų jūros piratai“, „Penktasis elementas“, „Warcraft“, „Skyrim“, „League of Legends Assassin's Creed“, „Mortal Kombat“, „The Witcher“ ir kitų muziką.

Unikalių vizualizacijų dėka kiekviena melodija atgys ir į salę įsiverš nematytos fantastinės būtybės, o žiūrovams atsivers nežinomas pasaulis, kuriame valdo magija ir burtai. Orkestras LORDS OF THE SOUND jau seniai tapo vienu iš populiariausių Ukrainos muzikinių kolektyvų.

Galingas erdvinis skambesys, neeiliniai sprendimai ir profesionalumas – pagrindiniai orkestro skiriamieji bruožai. „Music is Coming“ – tai geriausias būdas neįprastai praleisti laiką. Svaiginantis renginys geriausiai padės pamiršti kasdienę rutiną ir atvers duris į naują realybę, kurioje mitai atgyja, o stebuklai vyksta kiekviename žingsnyje.

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00

Renginio trukmė: ~2:00 (be pertraukos)

Vaikai iki 6 metų amžiaus įleidžiami nemokamai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

 

www.gastroli.lt

Organizatorius – ART Partner

2018-07-18

Renginio laikas

2018 Lapkričio 23 d, Penktadienis, 19:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 26.00 - 36.00 €

Pirkti
Renginių kalendorius
17

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

5.20 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipeda
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info