Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

#ManTaiVienodai

Katlerio ir Stonkaus Mantų #ManTaiVienodai sugrįžta į Klaipėdą.

Rudenį didžiausias šalies arenas savo stand-up komedijos turu #ManTaiVienodai sudrebinę Mantas Stonkus bei Mantas Katleris vasarą grįžta į uostamiestį – čia vyrai paskutinį kartą atliks didžiulės sėkmės praėjusiais metais sulaukusią humoro programą.

„Kodėl Klaipėda? Nes varant į Kauną neapsimoka sraigtasparnio imt”, – prisiminęs pernykštį organizatorių siurprizą juokavo Mantas Katleris.

Trisdešimtmetį švenčiantis Mantas Stonkus, kalbėdamas apie artėjantį paskutinį #ManTaiVienodai pasirodymą, buvo kiek rimtesnis: „Praėjusiais metais padarėme tai, ko Lietuvoje dar nebuvo padaręs niekas – ant scenos darydami tai, ką mėgstame labiausiai, tik su mikrofonu rankoje, sugebėjome surinkti penkias pilnas arenas žiūrovų. Tai buvo nepakartojama patirtis ir labai džiaugiuosi, kad šou paskutinį kartą simboliškai pakartosime ten, kur viskas ir prasidėjo – uostamiestyje. Liepos 14 dieną visus klaipėdiečius ir miesto svečius kviečiame į Klaipėdos vasaros estradą”.

 

LIEPOS 11 d. BILIETAI BRANGS!

Renginio trukmė: 1 val. 40 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

Asmenys iki 13 metų neįleidžiami.

 

Renginio organizatorius: Vabalo filmai, UAB.

Renginio laikas

2017 Liepos 14 d, Penktadienis, 20:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 18.20 €

Nuolaida: 15 % Tiketa klubo nariams

%
Pirkti

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
22

„Poetai ateina“

18:00 val.

Didžioji salė

19.20 - 23.20 €

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocket
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt