Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

Liubov Kazarnovskaja

Operos primadona Liubov Kazarnovskaja sugrįžta į Lietuvą. Operos žvaigždė prieš savo publiką pasirodys skirtinguose žanruose: ryškiose operų ištraukose, uždegančioje operetėje, miuzikle. Koncerto programoje taip pat skambės rusų romansai, itališkos dainos, o taip pat Franko Sinatros, Laizos Minelli, Edit Piaf ir daugelio kitų žymių atlikėjų repertuaro kompozicijos.

Liubov Kazarnovskajai susižavėję plojo žinomiausių pasaulio operos teatrų žiūrovai. Ji – ryškiausia pasaulinės operos žvaigždė (sopranas), tarptautinių konkursų laureatė, muzikos mokslų daktarė, profesorė. Jos partneriais buvo L. Pavarotti, P. Domingo, Ch. Carreras. 1994–1997 metais L. Kazrnovskaja glaudžiai bendradarbiavo su Sankt Peterburgo Marijos teatru ir Valerijumi Gergijevu. 1996 metais ji sėkmingai debiutavo Milano „La Scalos" scenoje, S. Prokofjevo operoje „Žaidėjas“. „La Kazarnovskaja“ – taip ją vadina Italijos spauda. Dainininkės repertuare – daugiau nei penkiasdešimt operinių partijų. Ji vadinama geriausia mūsų dienų Salomėjos partijos atlikėja, geriausias sopranas D. Verdžio operose ir Tatjanos partijos atlikėja P. Čaikovskio operoje „Eugenijus Oneginas“.

Liubov Kazarnovskaja apdovanota prestižiniu Kembridžo centro diplomu, kaip viena iš 2000 žymiausių XX amžiaus muzikantų.

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos 18 val.

Renginio trukmė: 1 val. 30 min. (be pertraukos)

Vaikai iki 8 metų amžiaus įleidžiami nemokamai (nesuteikiant papildomos vietos)

 

Organizatorius – UAB Auksolis

Girulių g. 5, Vilnius

Renginio laikas

2020 Sausio 5 d, Sekmadienis, 19:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 20.00 - 55.00 €

Pirkti

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
15

„Poetai ateina“

18:00 val.

Didžioji salė

19.20 - 23.20 €

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocket
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237