Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

Jurgis Did ir perkusininkai

Valstybės dienai skirtą šventinį koncertą, 21 val. žiūrovams kartu su viso pasaulio lietuviais sugiedojus Lietuvos himną,  pratęs Jurgis Did ir perkusininkai.

Jurgio Did (aka. Jurgio Didžiulio) muzikinis performansas ant scenos yra toli gražu ne tik muzikinis pasirodymas. Puikiai besijaučiantis ant scenos bei meistriškai valdantis ir prikaustantis auditorijos dėmesį, Jurgis savo pasirodymą praturtina vaidybiniais ir komedijiniais elementais bei interaktyvumu.

Ieškodamas naujų muzikinių formų Jurgis Did per porą metų įvaldė daugybę elektroninių muzikos prietaisų (sintezatoriai, „sampleriai“, „looperiai“), su kuriais išgauna stilingą, šiuolaikinės elektroninės šokių muzikos skambesį taip pat įkomponuodamas ir tradicinius muzikinius elementus, kaip gitara ar savo paties balsą.

Atlikėjas pakvies “išsipakuoti instrumentus” bei nevengs pasidalinti ir visai Lietuvai žinomais bei jau atmintinai mokamais kūriniais. Jurgis Did savo muzika žada transformuoti kiekvieną klausytoją.

 

Nemokamas renginys

Koncertas vyks prie paminklo vieningai Lietuvai „Arka“

 

Organizatorius – Kultūros centras Žvejų rūmai

 

Renginio laikas

2017 Liepos 6 d, Ketvirtadienis, 21:00 val.

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
24

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

4.50 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipeda
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info