Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

Jurga Šeduikytė ir grupė

Valstybės dienai skirtą šventinį koncertą pradės populiari dainininkė JURGA ŠEDUIKYTĖ.

Koncerto programoje – kūriniai iš naujausio albumo „Not Perfect“ ir garsiausi hitai.

 

„Albumas „Not Perfect“ sukurtas su jaunu prodiuseriu – grupės „SillyCut“ nariu Artiomu Penkevičiumi. „Man tai buvo iššūkis. Esu labai jaunas, neturiu daug patirties. Džiugu, kad Jurga pasitikėjo. Ji pasakė, ko ji nori, aš padariau, ko aš noriu“, - juokėsi jis. „Albumą metus kūrėme, po to – dar metus tobulinome. Jis išlauktas, „išsėdėtas“, jame nėra nė vienos dainos, kuri įdėta tik tam, kad užimtų vietą. Po visomis dainomis norisi dėti parašą“, - džiaugėsi Jurga. Naujo albumo dainas ji vadina popmuzika, kurią tikrai galėtų transliuoti radijo stotys. „Žinoma, sprendžia jų vadovai. Bet man atrodo, kad iš bet kurios dainos galima padaryti hitą, jei ją dažnai transliuosi“, - svarstė dainininkė. Viena albumo dainų „Bro“ skirta atlikėjos vyresniam broliui. Už įkvėpimą Jurga labiausiai jaučiasi dėkinga šeimai – vyrui Vidui Bareikiui ir sūnui Adui. „Vienas jų – veržlus kamuolys ir stumia mane pirmyn. Kitas yra nuoširdumo įsikūnijimas, kuris verkia ir juokiasi vienu metu. Džiaugiuosi, kad per pastaruosius kelerius metus itin sustiprėjo ryšys su artimaisiais – turiu du brolius ir seserį. Anksčiau bendraudavome subtiliai, santūriai, dabar – daug artimiau“, - pasakojo Jurga.

Pagrindinė albumo idėja – nereikia bijoti būti netobulam. (Ramūnas Zilnys, „Lietuvos rytas“, 2017-04-28).

 

„Mano viduje visada gyveno ne viena asmenybė. Vienu metu esu laisvė ir tvirtovė, kitu -  silpnybė ir pažeidžiamumas, trumpam esu meilė ir aistra, o kartais – baimė ir šaltis. Esu – atsiskyrimas, dar dažniau – brolybė.

Noriu drąsiu žvilgsniu pažvelgti į savo vidų bei į aplinką, kurioje gyvenu. Noriu stoti akistaton su savo vidiniu pasauliu bei su mane supančia visuomene, su dvilype savimi.

Muzika, kitų žmonių istorijos ir gyvenimai padeda suprasti mano pačios netobulumą...“, kalba Jurga.

 

21.00 val. – kartu su viso pasaulio lietuviais giedamas Lietuvos himnas

 

Nemokamas renginys

Koncertas vyks prie paminklo vieningai Lietuvai „Arka“

 

Organizatorius – KC Žvejų rūmai

 

Renginio laikas

2017 Liepos 6 d, Ketvirtadienis, 19:30 val.

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
24

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

4.50 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipeda
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info