Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

Jazzu su Modesto Pitrėno orkestru

Rugpjūčio 5-ąją, kai pajūris prisipildys romantiškai nusiteikusių poilsiautojų, populiariosios muzikos ikona Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Modesto Pitrėno vadovaujamas orkestras surengs nepamirštamą koncertą Klaipėdos vasaros estradoje.

Dirigentas M. Pitrėnas ir atlikėja Jazzu jau baigia dėlioti būsimojo koncerto muzikinį paveikslą: skambės visi geriausi jos hitai, užsienio autorių kūrinių versijos, o taip pat – džiazo standartai. „Tai bus prisipažinimas jausmuose intymiomis baladėmis“, – apibendrina M. Pitrėnas.

Jazzu pritaria, kad tai bus itin romantiška vasaros naktis pajūryje. „Vasarą po žvaigždėtu dangumi, gyvai grojant orkestrui tikiesi romantikos, melancholijos. O aš esu patologinė melancholikė“, – šypsodamasi prisipažįsta dainininkė.

Ją jaudina orkestro perteikiama muzikos galia, Jazzu pasineria į garsų jūrą visa galva. „Orkestras iškart nuteikia kitaip“, – sako atlikėja, visus paragindama neatidėlioti vasaros planų ir nepraleisti šio išskirtinio pasirodymo.

Su M. Pitrėnu ji greitai rado bendrą kalbą. O kiekvienas, bent šiek tiek pažįstantis Jazzu, žino, kad ji mėgsta stebinti. Todėl neverta abejoti, kad pirmam tokios apimties koncertui su orkestru dainininkė ypatingai ruošiasi ir yra dėmesinga kiekvienai detalei.

Lietuvišką pajūrį, o ypač Nidą, Jazzu myli rudenį. Tačiau šįkart publiką į pasimatymą Klaipėdos vasaros estradoje kviečia pačiame sezono įkarštyje – rugpjūčio 5-ąją.

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: 19:00 val.

 

Organizatorius: UAB Fors projektai

Renginio laikas

2016 Rugpjūčio 5 d, Penktadienis, 21:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 21.00 - 45.00 €

Nuolaida: Netaikomos

Vaikai nemokamai neįleidžiami.
%
Pirkti

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
25

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

4.50 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipeda
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info