Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Gundymas lietuje 2“

Naujausias Sankt Peterburgo šokio teatro „Iskušenije” spektaklis „Kvėpuoju tavimi” – tai tarsi pernai žiūrovus pakerėjusio spektaklio tęsinys. Tačiau, jei nespėjote jo pamatyti – nenusiminkite. Jo intriga – visiškai savarankiška! Energija ir seksualumas, aukščiausios klasės profesionalumas ir gera nuotaika Jums garantuojama.
Kiek kartų Jums atrodė, kad santykiuose su mylimaisiais Jūs priėjote bedugnės kraštą ir esate pasiruošę nutraukti santykius, jungusius Jus ilgus metus? O kiek kartų pagalvojote apie tai, jog reikia branginti kiekvieną drauge  praleistą minutę?
Šiuolaikinio pasaulio ritme šie klausimai vis dažniau mus persekioja. „Kvėpuoju tavimi“ – tai didžiosios Meilės istorija, kurioje pagrindinis herojus pergyvena savo santykių su mylima moterimi raidą. Jis dalinasi savo jausmais, susikaupusiomis nuoskaudomis, tarsi jau blėstančia meile.
Tačiau pagaliau jis supranta, jog nevertėjo peržengti ribos, kuri du be galo artimus žmones atveda prie bedugnės krašto. Jis suvokia kokie jie artimi.
Per beveik dvi valandas, kurios pralėks akimirksniu, artistai perteiks Jums nuostabią tikros meilės istoriją neįtikėtina plastika, akrobatiniais šokio elementais ir gundančiais kūnais, perteikiančiais muzikos ir jausmų audrą.
Sankt Peterburgo šokio teatro „Iskušenije“ spektakliai jau pakerėjo milijonus žiūrovų visame pasaulyje. Pirmasis jų pasirodymas 2013 metais buvo palydėtas 5000 žiūrovų ovacijomis. Pagrindinis šio teatro brangakmenis – atlikėjai. Šiandien trupę sudaro dešimt be galo talentingų ir žavių vyriškių, kurių kiekvienas ne tik aukščiausios klasės profesionalas-šokėjas, bet ir puikus aktorius.
Tad linkime Jums puikaus vakaro drauge su teatro artistais, o nepakartojamą reginį-garantuojame!

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio

Renginio trukmė: 1 val. 30 min. (viena pertrauka)

Amžiaus cenzas: N-12

 

Organizatorius: Duetus, UAB

Perkūnkiemio g. 13 – 91, Vilnius

Renginio laikas

2017 Gruodžio 5 d, Antradienis, 19:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 23.40 - 49.00 €

Nuolaida: 20% - iki 09.30 d.

Vaikai nemokamai neįleidžiami.
%
Pirkti

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
21

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

5.50 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocket
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info