Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Gražiausios dainos“

Vyrų vokalinė grupė „Quorum“ kviečia į Mokytojų dienai skirtą koncertą, kuriame skambės nuotaikingos, šviesios ir lyriškos, linksmos ir ritmiškos lietuviškos bei kitų šalių dainos. Daugiausia dainavęs įvairiomis užsienio kalbomis ir keliavęs po įvairių tautų muzikinį pasaulį, šiemet atsinaujinęs ir šiek tiek pasikeitęs, Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmetį švenčiantis ansamblis su didžiuliu malonumu daug dainuoja lietuviškai. Ansamblio repertuare puikuojasi populiarių lietuviškų grupių ir atlikėjų dainų aranžuotės.

Dainininkų neriboja instrumentai, nes vieninteliai reikalingi instrumentai yra jų balsai. Visus instrumentus, net mušamuosius, vyrai sukuria savo balsais, o jų dainuojama muzika primena instrumentinės grupės skambesį. Savo išskirtiniais balsais „Quorum“ nariai atskleidžia neribotas žmogaus balso galimybes, dainuodami visų laikų populiariausius muzikos hitus. Jiems paklūsta ir pop, ir rock, ir jazz, ir klasikinė bei liaudiška muzika. Dainininkų nevaržo nei svetimos kalbos, nei kitoms tautoms būdingos intonacijos ir ritmai. „Quorum“ yra vienas iš nedaugelio ansamblių, kuris gali dainuoti įvairiausių stilių ir žanrų muziką įvairiausiomis pasaulio kalbomis.

Pasipildęs net dviem puikiais tenorais, ansamblis šiemet skamba ypač galingai ir sodriai. Profesionalūs dainininkai kaip vieno kumščio pirštai dera tarpusavyje ir gali atlikti įvairiausiam skoniui įtiksiančią muziką. „Quorum“ nariai Laimonas Bendaravičius, Andrius Bartkus, Marius Turlajus, Gintautas Skliutas, Romanas Savickas ir Šarūnas Navickas kviečia kartu pasinerti į a cappella skambančias dainas. Jeigu pasiilgote geros lietuviškos muzikos, originalaus atlikimo, skambių, užburiančių vyriškų balsų ir nuoširdžios, jaukios muzikinės aplinkos – šis koncertas būtent Jums. Dainuokime, juokimės, mylėkime ir visa tai darykime lietuviškai!

 

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

Vaikai iki 6 metų įleidžiami nemokamai

Spec. nuolaida mokytojams taikoma tik įsigyjant bilietus Žvejų rūmų kasoje (pateiktus mokytojo arba darbo pažymėjimą)

Renginio organizatorius: Kultūros centras Žvejų rūmai

2018-09-06

Renginio laikas

2018 Spalio 5 d, Penktadienis, 18:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 11.00 €

Nuolaida: Mokytojams - 3.00 €, senjorams ir neįgaliesiems - 2.00 €

%
Pirkti
Renginių kalendorius
22

„Poetai ateina“

18:00 val.

Didžioji salė

19.20 - 23.20 €

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocket
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt