Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Gerų dainų vakaras“

Renginio scenoje pasirodys populiarūs, temperamentingi Radži, Rytis Cicinas bei lietuviškoji primadona Birutė Dambrauskaitė, garsėjanti savo unikaliu balsu. Visas šias tris skirtingas asmenybes, kurių likimas nepajėgė nuskriausti ar kitaip sugniuždyti, vienija pagrindinė jų gyvenimo aistra – begalinė meilė muzikai.

Dainininkas Radži, turbūt, gimė po laiminga žvaigžde: kartą uždainavo ir visai netrukus išgarsėjo. Tačiau koncertai ir televizijos projektai jam tėra malonus žaidimas. Visų svarbiausia jam – laisvė. Radži ir pridūrė, jog scenoje vietos užteks visiems, pavydėti dėmesio tikrai nereikia. Atvirkščiai, su talentingais žmonėmis reikia bendradarbiauti. Radži – estrados atlikėjas, na, o B. Dambrauskaitė – įspūdingo balso savininkė, tikra šlagerių karalienė, kurios, turbūt, ir pristatyti nereikia. „Be jos jau neapsieina nė vienas mano pasirodymas", - sako Radži. Koncerto metu atlikėjai kai kurias dainas atliks kartu, kitas – atskirai. Pats Radži sako, kad jo muzika, metams bėgant, pernelyg nesikeičia. „Nesidairau į kitus atlikėjus. Aš turiu savo stilių, repertuarą. Mano publika - vyresni žmonės. Keičiasi nebent tik muzikos struktūra, atsiranda modernesnis ritmas, tekstai taip pat tampa šiuolaikiškesni". Susirinkusiems gerbėjams niekada nepavargstantis Radži ne tik pristatys savo naujas dainas, bet ir negailės nei garsiausių visų laikų šlagerių, nei puikiai visiems žinomų savo hitų.

Dainininkas Rytis Cicinas populiariausių savo dainų pristatymą paįvairins pasikviesdamas žavias „Rokados“ šokėjas. Kaip visada, taip ir šį vakarą Rytis stebins visus sceniniais kostiumais. R. Cicino repertuare – ne vienas kūrinys, tapęs kone liaudies dainomis: „Meilės laivas“, „Neliesk mano damos“, „Šokis lietuje“ ir daugelis kitų. Pasisemkite geriausių emocijų ir pasinerkite į legendinių dainų sūkurį!

 

Renginio trukmė: 2 val. (viena pertrauka)

Durys atidaromos iki renginio likus 1 val.

Vaikai iki 6 metų įleidžiami nemokamai, nesuteikiant papildomos vietos

 

Renginio organizatorius: IT & C Service, UAB

2019-09-19

Renginio laikas

2019 Gruodžio 28 d, Šeštadienis, 18:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 17.00 - 24.00 €

Nuolaida: 15% „Tiketa klubo“ nariams, 20% senjorams

%
Pirkti
Renginių kalendorius
21

„Poetai ateina“

18:00 val.

Didžioji salė

19.20 - 23.20 €

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocket
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt