Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„F.A.U.S.T. III“

XIX TARPTAUTINIS GATVĖS TEATRŲ FESTIVALIS „ŠERMUKŠNIS“

Antagon TheaterAKTion (Vokietija)

„F.A.U.S.T. III“

Laimės kaina – teatras apie pinigus

 

Lauko spektaklis / Fizinis teatras

 

Šis teatro pastatymas – tai moderni J.V. Gėtės „Fausto“ studija. Jis tiria mūsų nūdienos pasaulio finansų strategų pinigų viliojimą ir keliamą bruzdesį. Kaip toli mes nueisime, stengdamiesi patenkinti savo poreikius?

Pinigai ar žmogiškumas, pasipelnymas ar laimė tapo moraliniais klausimais, kurie iškeliami šiame didžiulio masto teatriniame vaidinime atviroje erdvėje.

„F.A.U.S.T. III“ – tai socialinis-kritinis teatrinis kūrinys, žaismingai „išverčiantis“ originalų „Faustą“, tačiau vėl iškeliantis Gėtės  moralinius principus ir darydamas juos prieinamus plačiai viešajai auditorijai.  

„Fausto“ siužetas perteikiamas keliose scenose, keičiantis meniniam apipavidalinimui, prieš ir tarp žiūrovų. Aktoriai vaikšto ant kojūkų ir „skraido“ virš publikos. Fausto paveikslas kuriamas, klasikinį tekstą padarant lengvai suvokiamu ir prieinamu, o taip pat  emociškai jaudinančiu.

„F.A.U.S.T. III“ ne tik žadina jausmus ir domėjimąsi, bet ir iškelia aktualius klausimus. Į juos atsakoma juokaujant, aktoriams tikintis bendrumo ir siekant publikos palaikymo.

„F.A.U.S.T. III“ pristatytas Brazilijos, Ispanijos, Rusijos, Lenkijos, Italijos, Rumunijos ir kitų pasaulio šalių teatrų festivaliuose.

Meno vadovas ir režisierius – Bernhard Bub

 

Vaidinimo trukmė – 70 min.

Nemokamas renginys

 

 

 

Renginio laikas

2017 Liepos 7 d, Penktadienis, 23:00 val.

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
19

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

5.20 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipeda
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info