Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

Didysis Cats Show

Dmitrijaus Kuklačiovo kačių teatro gastrolės – tai neįtikėtini akrobatiniai ir žongliravimo triukai. Naujausias teatro spektaklis „Cats Show“ – puiki pramoga įvairaus amžiaus žiūrovui, priversianti patikėti nepaprastais katinėlių sugebėjimais, unikali galimybė pamatyti kates-akrobates ir katinus-ekvilibristus.

1990 metais Jurijus Kuklačiovas atidarė pirmąjį pasaulyje privatų kačių teatrą. Čia puikiai sutaria režisieriai ir artistai, baletmeisteriai ir asistentai, ir, žinoma, šuniukai bei kačiukai, kurių trupėje jau daugiau nei 120.

Kuklačiovo katinėliai jau yra pabuvoję įvairiuose pasaulio kampeliuose: Japonijoje, Prancūzijoje, taipogi kitose Europos šalyse bei nesuskaičiuojamoje daugybėje Rusijos miestų. Dalyvauja tarptautiniuose konkursuose, kuriuose skina laurus. Vienas iš svarbiausių gautų apdovanojimų – Paryžiuje iškovota auksinė taurė ir „Originaliausio pasaulio teatro“ vardas. Teatras plečia savo veiklą - šiuo metu turi veikiančius filialus Niujorke bei Brodvėjuje.

Kačių teatro artistes-kates galima pamatyti reklamose – „Kitekat“ reklamoje filmavosi katinas Borisas (atliksiantis pagrindinį vaidmenį spektaklyje „Olimpiada“) , o vaidybiniame filme „Meistras ir Margarita“ (rež. V. Bortko) katino Begemoto vaidmenį atliko juodasis teatro artistas – katinas Bartas.

Vienintelis pasaulyje, unikalusis Kuklačiovo kačių teatras kviečia visus į savo pasirodymus ir žada nepakartojamą džiaugsmo ir gerų emocijų antplūdį.

Video

Vaikai iki 3 metų įleidžiami nemokamai (neužimant papildomos vietos).

Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 10 bilietų.

Bilietų rezervacija internetu negalima, likus mažiau nei 2 dienoms iki renginio pradžios.

Bilietai internetu į renginį neparduodami, likus mažiau nei valandai iki renginio pradžios.

Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami.

Durys atidaromos: 17:00 val.

Organizatorius – Rexus events, VšĮ

Renginio laikas

2016 Kovo 10 d, Ketvirtadienis, 18:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 13.00 - 26.00 €

Pirkti

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
25

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

4.50 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipeda
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info