Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

Didelė naujametinė FIKSI eglė

Didelė Naujametinė Fiksi-Eglė Klaipėdoje!

Šeši Fiksikai ant didelės scenos!

 

Gruodžio 16 d. Žvejų rūmuose – neįtikėtinai gražus ir paslaptingas, didelis Naujametinis Fiksi-Šou. Pirmą kartą  pas mus atvyks Fajeris, Verta, Špulia, Igrekas, na ir, žinoma, Simka, Nolikas ir Dima Dimičius!

Atėjo naujų naujametinių nuotykių laikas! Bet štai nelaimė! Sulūžo pats svarbiausias pasaulio Laikrodis ! Netgi Senis Šaltis nežino, kaip išvengti šios nelaimės. Ir tik Fiksikai, patys mikliausi meistrai, gali susidoroti su šia užduotimi.

Aišku, bet koks remontas Fiksikams – tai tikras pasilinksminimas. Šokiai, Fiksų dainuškos, įdomios užduotys, naujametiniai siurprizai, visa tai laukia žiūrovų, kurie taip pat padės mėgstamiausiems herojams. Tačiau piktasis kompiuterinis virusas nori sukliudyti, siunčia savo padėjėjus, suima visus Fiksikus į nelaisvę ir pavagia Super Padėjėją!

Bet Fiksikai nepasiduoda! Kadangi jiems reikia išgelbėti savo draugus, Naujuosius metus ir Senį Šaltį, atgauti Super Padėjėją, sutaisyti svarbiausią pasaulio Laikrodį – štai kiek reikalų užgriuvo ant mūsų herojų pečių.

Fiksi-Šou sukūrtas pagal Rusijos animacinį multiserialą „Fiksikai“. Fiksi-Šou - tai interaktyvus spektaklis-hepeningas, kuris leidžia mažiesiems žiūrovams ne tik pamatyti mėgstamus herojus, bet ir dalyvauti  jų nuostabiuose nuotykiuose, tiesiog spektaklyje. Kiekvienas vaikas bus įtrauktas į spektaklį ir pasijus reikalingu ir nepakeičiamu dalyviu. Šelmiškas Fiksi dainuškas galės dainuoti visa žiūrovų salė.

Fiksikai patinka ir vaikams, ir suaugusiems! Vaikai susižavėję seka herojų nuotykius, o suaugę įvertina šio projekto švietėjišką tikslą ir laito jį naudingu vaikams. Naujieji metai visada pilni nuotykių.

Ateikite į Didelę Naujametinę Fiksi-Eglę sužinoti apie visus mėgstamų herojų nuotykius!

Fiksi-Šou Lietuvoje įgijo netikėtai didelį populiarumą, surenkant anšlagus!

 

Informacija telefonu: +370 670 26 109

Vaikams iki 5 metų įėjimas nemokamas (neužimant atskiros vietos).
 
 
Organizatorius - Artmusic Kontserdiagentuur OÜ

Renginio laikas

2016 Gruodžio 16 d, Penktadienis, 18:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 13.00 - 29.00 €

Pirkti
Renginių kalendorius
23

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

4.50 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipeda
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info