Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

"Atvykėliai"

XIX TARPTAUTINIS GATVĖS TEATRŲ FESTIVALIS „ŠERMUKŠNIS“

Adrian Schvarzstein / Jūratė Širvytė-Rukštelė (Ispanija – Lietuva)

„ATVYKĖLIAI“

Gatvės teatro spektaklis

Spektaklio pradžia – Danės krantinėje prie Pilies tilto, pabaiga Teatro aikštėje

 

...Jie atvyko iš nelabai tolimos praeities ir mato pasaulį kitokiomis akimis. Jie yra nuostabiai naivūs ir paslaugūs visiems ir visur. Apsėsti tvarkos manijos, jie pedantiškai stengiasi sutvarkyti miestą, miestiečius ir visą, kas papuola į jų akiratį, stebindami žiūrovus, provokuodami juos, juokindami savo elgesiu, kartais susikurdami absurdiškas ir siurrealistines situacijas. Muzika, sklindanti iš jų lagaminų – vienintelė užuomina į pasaulį kurio gyventojai yra atvykėliai. Publika – performanso dalyviai, paklusę to pasaulio taisyklėms, trumpam tampa jo dalimi. Ką mato „svečiai iš praeities“, kaip priima kitokią realybę, kokias jų reakcijas inspiruoja publika - improvizacijų spektaklio „Arrived“ pagrindas, kurio kūrėjais tampa ir patys žiūrovai.

Adrian Schvarzstein – argentiniečių kilmės ispanų aktorius, komikas, klounas, cirko ir teatro režisierius, gatvės teatro spektaklių kūrėjas ir...nepaprastos energetikos menininkas. Nuo 1989 metų dirba su įvairiais Europos cirkais, gatvės teatro trupėmis, bendradarbiauja su operos, teatro, televizijos projektais. 2008 m. Miramiro apdovanojimas už „Kamchatka“ projekto režisūrą ir Brėmeno gatvės teatro festivalio „Ernst“ prizas 2010 m. Zirkolika apdovanojimas kaip geriausiam cirko režisieriui. Jo gatvės teatro pasirodymai GREENMAN , THE BED ir DANS dvidešimt metų sulaukia pasisekimo tarptautiniuose festivaliuose pasaulyje ...tikriausiai dėl to, kad pagrindinis personažas čia – publika.

Daugiau: www.adrianschvarzstein.com

Jūratė Širvytė-Rukštelė – šokėja, choreografė, režisierė, besispecializuojanti istorinio šokio ir teatro žanre. Kuria choreografiją barokinėms operoms (Latvijos nacionalinė opera, festivalis „Banchetto musicale“, Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės valdovų rūmai etc.). Su Adrian Schvarzstein pradėjo dirbti 2014 metais kaip režisieriaus asistentė, statant A. Banchieri madrigalinę komediją „La Barca“ Valdovų rūmuose.

 

„Atvykėlių“ kelionių maršrutai:

Premjera - Moving Out Festival, Hikkaduwa, Šri Lanka 2015

Sziget Festival, Budapeštas, Vengrija 2016

Kultūros naktis, Vilnius, Lietuva 2016

Belgija, Vokietija 2016

Cirk! in Aalst, Nyderlandai 2017

International theatre festival, Kerala, Indija 2017

Australija, Norvegija, Italija, Čekija, Prancūzija 2017

 

Trukmė – 45 min.

Nemokamas renginys

 

 

 

 

Renginio laikas

2017 Liepos 9 d, Sekmadienis, 20:00 val.

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
19

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

5.20 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipeda
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info