Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Aš tavimi tikiu“

Koncertas Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai

Pirmieji Pauliaus Stalionio žingsniai profesionalioje scenoje prasidėjo dar 1993 metais. Jis dainavo ir kūrė grupėje „Dinamika“, vėliau subūrė grupę „Legenda“, kuri aktyviai koncertavo tris metus.

Kompozitorius, poetas ir dainininkas nuo 2006 m. pradėjo solinę karjerą. 2008 m. išleistas pirmasis Pauliaus Stalionio albumas „Vakarai ilgi“. Po milžiniškos debiutinio albumo sėkmės Paulius neužmigo ant laurų, kūrė bei tobulino naujus savo kūrinius. Viso šio darbo rezultatą lietuviškos muzikos klausytojai galėjo įvertinti įsigiję antrąjį atlikėjo albumą „Aš atnešiu Tau saulę“. 2010 m.  Paulius Stalionis parengė geriausių dainų rinkinį „Publikai pageidaujant...“.  

Šie metai kūrėjui buvo itin sėkmingi: Paulius išleido jau penktąjį muzikinį albumą „Aš tavimi tikiu", pelnė net du apdovanojimus už auksiniais tapusius anksčiau išleistus albumus ir parašė pasakų knygą vaikams „Pasakos, kurių niekas nepapasakos"!

Dainininkas džiaugiasi, kad Lietuvoje turi savo klausytojų ir gerbėjų ratą, kuris sparčiai didėja. Paulių Stalionį galima drąsiai pavadinti išskirtiniu atlikėju, nes jis dainuoja tik savos kūrybos dainas, kasmet papildo repertuarą naujais kūriniais. Jo koncertų metu  viskas tikra, nes jokie specialūs efektai negali suvirpinti žmogaus sielos gelmių. O paprastas žodis gali... Paulius dainuoja apie tai, kas rūpi ne tik jam, bet ir kiekvienam iš mūsų. Tuo įsitikina visi, kas lankosi jo koncertuose.

Žvejų rūmuose skambės dainos iš naujojo albumo „Aš tavimi tikiu“ ir populiariausi P. Stalionio hitai.

 

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

Vaikai iki 6 metų įleidžiami nemokamai

Daugiau informacijos: tel.: (8 46) 410 565

 

Renginio organizatorius – Kultūros centras Žvejų rūmai

 

Renginio laikas

2017 Rugsėjo 30 d, Šeštadienis, 17:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 5.00 €

Nuolaida: Pateikus pensininko pažymėjimą - kaina 2.00 €

%
Pirkti
Renginių kalendorius
25

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

4.50 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipeda
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info