Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„39“

Surengęs itin sėkmingus vasaros koncertus, į kuriuos net pritrūko bilietų, SAULIUS PRŪSAITIS kviečia visus į naujo albumo „39“ pristatymą Klaipėdos Žvejų rūmuose.

„Malonu, kai bilietus išperka iki koncerto likus savaitei, bet nesmagu, kad yra žmonių, kurie vis dėlto nepatenka. Labai nenusiminkite, nes rudens pabaigoje-žiemos pradžioje surengsime šešis labai išskirtinius koncertus, kuriuose pristatysime naują albumą „39“. Tai bus didelė ir smagi šventė visiems: ir publikai, ir mums patiems. Laukia daug darbo, bet darbą mes mylime“, – apie jau dabar prasidėjusį pasirengimą albumo pristatymo koncertams sako S. Prūsaitis.

Sakydamas, kad koncertai bus šventė, jis visiškai neperdeda. Apsilankę S. Prūsaičio koncertuose būna nustebę, koks tai linksmas ir pozityvia energija pulsuojantis renginys. „Dar tiek per vieną vakarą nesu juokusis ir šokus“, - labai taikliai koncertą apibūdino viena žiūrovė.

Jam nekilo dvejonių, kaip pavadinti savo jau antrąjį solinį albumą. Hitas „39“ svetainėje „Youtube“ jau turi beveik 8 milijonus perklausų ir baigia pasivyti populiariausią S. Prūsaičio dainą „Norim šokti“, kuri artėja 10-to milijono link. „Būtų tikrai nelogiška albumą vadinti kitaip, kai 39 tapo mano lemtingu skaičiumi“, – juokiasi S. Prūsaitis.

Be magiškosios „39“ albume bus galima rasti ir didžiulės sėkmės sulaukusį hitą „Tu nemoki“, kurį S. Prūsaitis įdainavo drauge su buvusia savo mokine, „X faktoriaus“ laimėtoja Igle. Taip pat pačią naujausią dainą „Merginos šoks“, kurią publika pasigavo ir nebepaleido nuo pirmų grojimų koncertuose.

S. Prūsaitis - vienintelis ir nepakartojamas ne tik scenoje, bet ir nulipęs nuo jos. Nedaugelis žino, kad jis – ne tik visų savo dainų muzikos ir žodžių autorius, bet ir pats jas aranžuoja, įrašo nuosavoje įrašų studijoje, prodiusuoja. „Yra muzikantai, kurie moka geriau įgroti tam tikrus instrumentus nei aš, yra mano mielos merginos, kurios dainuoja pritariančius vokalus, bet aš kiekvieną įrašo mikrosekundę esu šalia. Aš žinau, kaip turi skambėti daina, ir padarysiu viską, kad tą skambesį išgaučiau“, – sako jis.

 

Renginio trukmė: 1 val. 20 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

Vaikai iki 6 metų įleidžiami nemokamai (neužimant papildomos vietos).

 

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip).

 

Renginio organizatorius: Muzikos dienos, VšĮ.

2018-08-28

Renginio laikas

2018 Gruodžio 1 d, Šeštadienis, 19:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: Išparduota €

Pirkti
Renginių kalendorius
25

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

5.50 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocket
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info