Pantomimos teatras "A"

ŽVEJŲ RŪMUOSE – SMARAGDO MIESTAS (2020-04-27)

Klaipėdos Žvejų rūmai ir visas kolektyvas labai apgailestauja, kad šis pavasaris (jis nekaltas...) atėmė galimybę vakarais pasimėgauti renginiais: spektakliais, koncertais pagal pomėgius ir poreikius.

Mūsų komanda dirba įprastu visiems nuotoliniu būdu, ruošdamasi ateities renginiams. Tikime, kad artimiausiu metu vėl Jus pamatysime.

Kol kultūrinės veiklos vadybininkai iš namų kuria ateities planus, direkcija ir administracija sutelkia techninį personalą ir stengiasi išnaudoti visas galimybes pasiruošti Jūsų sugrįžimui į Žvejų rūmus. Viena iš priemonių – kvarcinių lempų panaudojimas patalpų dezinfekavimui.

Jeigu Jums įdomu, trumpai apie kvarcinių lempų naudą.

„Aplinkinis oras yra pagrindinė buveinė ir įvairių mikroorganizmų pasiskirstymas. Jie yra daugelio infekcinių ligų, kurias perduoda ore esančios lašeliai, priežastis ir šaltinis.

Jei asmuo, užkrėstas kokia nors virusine infekcija, atsiranda darbo grupėje ar namuose, daugelio kartų padidėja kitų ligos tikimybė. Dėl to nėra būtina glaudžiai bendrauti su ligoniais. Pakanka tik būti su juo toje pačioje patalpoje. Ill tampa viruso plitimo šaltiniu. Kvėpuojant, į aplinką patenka daugybė ligų sukėlėjų ir išsidėsto įvairiuose paviršiuose. Daugelis virusų gali išlikti ilgą laiką ir užkrėsti kitus per įkvepiamą orą.

Žmonėms, turintiems stiprią imuninę sistemą, infekcinių mikroorganizmų buvimas gali būti saugus. Žmogaus kūnas yra sukurtas taip, kad jis gali neutralizuoti daugybę patogenų. Žmonėms su susilpnėjusiomis ar neišvystytomis, kaip ir vaikams, imuninė sistema, patenka į virusų buveinę, tikriausiai sukels infekciją. Bet kokiu atveju, geriau vengti sąlyčio su patogenais, kurie sukelia ligą.

Siekiant užkirsti kelią gyvybinei mikroorganizmų veiklai aplinkos ore ir ant įvairių paviršių, kambario dezinfekcijai naudojami specialūs prietaisai, vadinami kvarco žibintais.

Seniai žinoma galimybė sunaikinti bakterijas, naudojant aukštą temperatūrą arba naudojant specialius cheminius dezinfekavimo priemones. Tokie metodai nėra pakankamai patogūs, jie ne visada yra veiksmingi ir kai kuriais atvejais jie nėra įmanomi, todėl kovos su mikroorganizmais metodai yra patogesni ir veiksmingesni.

Jau seniai pastebėta, kad virusinių mikroorganizmų skaičiaus didinimas apsaugo nuo saulės spindulių. Vėliau buvo nustatyta, kad toks poveikis - žmogaus akyje nematomos spektro dalis, kurios bangos ilgis mažesnis nei 320 nm. Dėl šio atradimo, laikui bėgant, tapo įmanoma sukurti dirbtinius tokios spinduliuotės šaltinius, galinčius sunaikinti bakterijas aplink ore ir ant paviršių.“ (Informacija iš interneto)

Nuotraukose - ne Smaragdo miestas, o Klaipėdos Žvejų rūmai. Taip atrodo kvarcuojama Didžioji salė ir scena. Visa tai - Jūsų ir mūsų saugumui. Iki greito ir malonaus pasimatymo.

 

 

Renginių kalendorius
30

„Poetai ateina“

18:00 val.

Didžioji salė

19.20 - 23.20 €

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocket
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237