Pantomimos teatras "A"

Žvejų rūmų mišrus choras „Cantare“ dainavo Graikijoje (2019-07-16)

Žvejų rūmų mišrus choras „Cantare“ savo vasarą įprasmino kelione į Graikiją. Lutrakio mieste liepos 2-6 d. vyko tarptautinis muzikos festivalis „Sekant šv. Pauliaus pėdomis“.

Dar prieš pagrindinius koncertus festivalio dalyviai – Europos šalių chorai koncertavo Zevgolatio ir Nemėjos miesteliuose. Organizatorių sumanymu taip buvo ne tik pristatomos chorų koncertinės programos, bet ir skatinamas susidomėjimas choro muzika. Miestelių savivaldos atstovai teigė norintys supažindinti gyventojus su aukšto lygio chorais.

Festivalyje dalyvavo chorai iš Graikijos, Bulgarijos, Moldovos ir Lenkijos. Renginio idėja – puoselėti tautinį identitetą ir supažindinti svečius su savo šalies chorine kultūra.  Liepos 5 dieną Lutrakio Pajūrio parke vykusiame pagrindiniame koncerte kolektyvai klausytojams dovanojo harmonizuotas liaudies dainas ir nacionalinių kompozitorių kūrybą.

Festivalio dienotvarkė nebuvo įtempta, todėl choristai galėjo pasidžiaugti popietėmis Korinto įlankos paplūdimiuose. Organizatoriai pasirūpino galimybe aplankyti įžymųjį Korinto kanalą, jungiantį Jonijos ir Egėjo jūras, šv. Potapijaus moterų vienuolyną ir Graikijos sostinę Atėnus.

Liepos 6 dieną choras „Cantare“ Salonikuose, prie miesto simbolio – Baltojo bokšto kartu su čia gyvenančiais lietuviais 21 valandą sugiedojo „Tautišką giesmę“.

Karolina Etnerytė

  

  

 

2019-07-15

Renginių kalendorius
22

„Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

5.20 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocket
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237