Pantomimos teatras "A"

„Vėtra“ šoko Sakartvele (2019-07-25)

Žvejų rūmų tautinių šokių kolektyvas „Vėtra“ (meno vadovas Vilius Šleinius, kapelos vadovas Gintautas Bareikis) liepos 7–12 d. dalyvavo Batumyje (Sakartvelas) vykusiame tarptautiniame šokių festivalyje-konkurse „Golden Waterfall 2019“ („Auksinis krioklys 2019“). „Vėtra“ festivaliui parengė bendrą programą kartu su savo ilgamečiais draugais – Prienų r. Balbieriškio bendruomenės šokių kolektyvu „Ringis“ (vadovas Raimundas Markūnas).

Festivalio koncertai vyko Batumio muzikos centre ir koncertų salėje „Arsiani“. Visų dalyvių pasirodymus lydėjo audringi gausiai susirinkusios publikos aplodismentai. Konkursinėje programoje varžėsi dvylikos pasaulio šalių šokių kolektyvai. Lietuviai koncertavo vilkėdami suvalkiečių ir Klaipėdos krašto tautiniais kostiumais. Festivalio „Golden Waterfall“ konkurso tarptautinėje kategorijoje jungtinis „Ringio“ ir „Vėtros“ kolektyvas pelnė pirmo laipsnio diplomą, o „Vėtros“ liaudiškos muzikos kapela muzikantų kategorijoje buvo įvertinta aukščiausiu apdovanojimu – „Grand Prix“. Laureatams buvo įteiktos taurės, o kiekvienas kolektyvo narys apdovanotas medaliais ir atminimo suvenyrais.

Festivalio išvakarėse – liepos 6-ąją, minint Lietuvos Valstybės dieną, „Vėtros“ ir „Ringio“ artistai prisijungė prie akcijos „Tautiška giesmė aplink pasaulį“. Padedant gausiam lietuvių turistų būriui jie ant Juodosios jūros kranto sugiedojo „Tautišką giesmę“.

„Dalyvauti tokiuose tarptautiniuose renginiuose mums kaskart yra ne tik garbė, bet ir didelė atsakomybė, pristatant Klaipėdą ir Lietuvą, o šiltas žiūrovų priėmimas bei geras komisijos įvertinimas – tai tarsi adrenalinas tiek ansambliečiams, tiek vadovams“, – jau grįžus namo sakė „Vėtros“ vadovas V. Šleinius.

    

  

Žvejų rūmų informacija 2019-07-25

Renginių kalendorius
22

„Poetai ateina“

18:00 val.

Didžioji salė

19.20 - 23.20 €

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocket
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237