Pantomimos teatras "A"

Nauja fotografijų paroda primena tarptautinio garvės teatrų festivalio "Šermukšnis" akimirkas (2019-04-02)

„Klaipėda pagaliau pradėjo priminti Vakarų Europos miestą... Tokio festivalio miestas dar nematė... Tai buvo dienos ir ilgi vakarai, kurių metu vaikai suprato svetimšalius suaugusiuosius, o brandūs žmonės virto vaikais. Šviesos, formos, neįtikėtini garsai, ugnis ir fejerverkai bylojo apie tą patį, ką nuo antikos laikų kalba teatro žmonės, – meilę, draugystę, aistras“, - tai tik kelios citatos iš spaudos apie paskutinįjį tarptautinį gatvės teatrų festivalį „Šermukšnis“, kuris vyko 2017 m liepą Klaipėdos teatro aikštėje ir senamiestyje.

Festivalis „Šermukšnis“ prasidėjo 1985 metais kaip kamerinių spektaklių šventė. Festivalio sumanytojas – režisierius Alvydas Vizgirda. Nuo 2001-ųjų „Šermukšnis“ pasklido po miesto gatves ir aikštes. Kas du metus Klaipėdos Žvejų rūmų rengiamas festivalis kaskart keitėsi, augo, plėtėsi, kol virto viena įspūdingiausių gatvės teatro švenčių ne tik mieste, bet ir Lietuvoje.

2019 m. liepos 5-7 d. pakvies jubiliejinis 20-tasis tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis“, kuris neabejotinai vėl stebins ir žavės publiką.  

Žvejų rūmų I a. fojė eksponuojama fotografijų paroda „Dvidešimt „Šermukšnių“ primens Jums kelias akimirkas iš paskutiniojo ir ankstesniųjų festivalių, nes neįmanoma vienoje parodoje sutalpinti visko, kas įvyko per daugiau nei tris dešimtmečius...

 

Parodos autorius Vytautas Karaciejus

Nuotraukos iš Žvejų rūmų archyvo

Renginių kalendorius
14

„Poetai ateina“

18:00 val.

Didžioji salė

19.20 - 23.20 €

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocket
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info